Labin (ex Istratrans)

Autor narcis, Veljača 22, 2008, 17:51:46

narcis

I za mene famozni mb 0407, gb 1141 isto u sastavu PJ Labin, no nije ga bilo nekoliko mjeseci, viđao sam ga na području Barbana i Žminja da vozi školske linije.







"AUTOTRANS" Brzo - Udobno - Sigurno

narcis

Citat: Kiki273  u Ožujak 29, 2008, 10:27:21
Bravo,Narcis!
Postao si dio CIA-e ;D

Naravno da sam postao dio CIA-e ;D ;D, to smo više-manje svi na ovome forumu ;D ;D
"AUTOTRANS" Brzo - Udobno - Sigurno

narcis

Autotrans Labin je imao do nedavno u voznom parku dva Tam 260A116, ne sjecam se garaznih brojeva, ne vidim ih vise, zna li netko gdje su zavrsili?
"AUTOTRANS" Brzo - Udobno - Sigurno

boro

  Ako ih više nema možda su završili u Poreču za rashod ili su prebačeni u neku drugu jedinicu (u sta sumnjam).

shef

Jednog sam vidio u Pićnu pred dva tjedna parkiranog u dvorištu kuće.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

boro

  Prije par dana vivio sam jedan Tam 260a116 na Premanturskoj u Puli (nisam skužio koji je gb.) a danas je bio gb.808 u Buzetu (vjerovatno je dovezao rukometašice Labina).

stipe15

Ček jeli ovo za gradski prijevoz ili sve........pošto ima i međugradskih autobusa?

narcis

Citat: boro  u Svibanj 11, 2008, 16:22:29
  Prije par dana vivio sam jedan Tam 260a116 na Premanturskoj u Puli (nisam skužio koji je gb.) a danas je bio gb.808 u Buzetu (vjerovatno je dovezao rukometašice Labina).

g.b. 808 ne pripada Labinu.
"AUTOTRANS" Brzo - Udobno - Sigurno

narcis

Jedno "ukazanje"  sam imao ispred garaže, doduše u krugu Stanice za tehnički pregled vozila, nezgodno vrijeme oko 15 sati, taman su zatvarali ogradu, pa sam morao "đada" s parkirališta, ali sad barem znam da je taj mališa ipak na području PJ Labin, a prilika za malo bolju sliku će naletit kad-tad. Ovo je više-manje u ilegali snimljeno i na brzaka, ali Berlingo o kome se priča je taj, reg mu je RI-908-PN, nema nikakvih oznaka, ni g.b., ni natpis Autotrans.




Idući puta, nešto malo bolje, sad ću ga vrebati.
"AUTOTRANS" Brzo - Udobno - Sigurno

narcis

Evo ga Berlingo, uhvaćen na autobusnom kolodvoru Labin, još uvijek nema oznake Autotransa.



"AUTOTRANS" Brzo - Udobno - Sigurno

Berlingo

Trolejovcima sam vec pojasnio.Mercedes od Troleja je bio 347.Meni se cini da je nestao s ulica Labina bas nekako kad je dosao Autotrans.Nisi nikad cuo nista dalje za njega?

Shole

Bila su dva.  347  (Ri-672-FA,  Pu-814-FS)  i 392 (Ri-672-AR, Pu-815-FS, Ri-478-JE).   Preuzimanjem Istratransa 2001. od strane Autotransa dobili su garažne brojeve 1077 i 1078

lukas auto

Bravo narcis samo jedna molba ako možeš slikat dubrave 989 i 960

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Dreamwalker

Evo jedan glazbeni video spot iz 1997. godine na kojem se vidi Istratransov TAM 260 A 116 P, čak štoviše, sam spot je sniman jednim dijelom u autobusu.

"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421