GPP - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:26:04

Shole

onda je kiler vjerovatno na lijevoj strani.  Thanks shefe

maky

Citat: shef  u Studeni 08, 2009, 11:55:52
Citat: Shole  u Studeni 07, 2009, 16:48:48
Hmm, kad smo već kod ovog O345, kako to da ima zadnji bočni prozor na desnoj strani i šajba je komplet od iza, a ima zadnja vrata ???   Obično ovako izgledaju oni bez zadnjih vrata kod kojih je kiler polegnut, dok oni sa vratima imaju manje mjesta pa je samim time kiler uspravni i gore je umjesto prozora portela za nadoljevanje vode, i zadnja šajbaje sa desne strane crna


Kod svih O345 (ne Conecto),  je tako
Da potvrdim Shefa, iako ne spada uz ovu temu, fotke su od zglobnjaka iz Splita.
Desna strana:


Lijeva strana:


Unutra:


Kiler je na desnoj strani smješten  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

1142007

Citat: Krpan  u Rujan 03, 2009, 11:24:51
Neki dan su se u GPP-ovoj garazi pojavila 3 potpuno plava MAN Lion's Citya zagrebačkih registracija, ali bez vidljivog ZET-ovog znaka. One naljepnice iznad vrata ULAZ/IZLAZ su potpuno iste kao kod ZET-ovih autobusa tako ako neko zna o čemu se radi...

3 ? Ja sam viđao samo 2, ZG 1157-EB, i 1016 EB. Koju je tablicu imao treći ?
Moj najdraži bus :
Sanos S 215 OS 866-BI GB 14

1142007

#33
Citat: Krpan  u Siječanj 11, 2009, 09:45:24
Otkako je u Osijeku vlast stalno u krizi, GPP-ovo održavanje autobusa se srozalo na minimum tj. kriminalno loše. U sve te rashodovane buseve su bili ugrađeni displeji i validatori za butre, da bi par dana kasnije ti autobusi stajali za rashod.

Slažem se u potpunosti. Evo što je do dana današnjega rashodovano (po GBR) :
02
05
06
08 (u pripremi  za rashod)
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
23 (u pripremi, skinute tablice)

Znam da možda ovo negdje ima, ,ali nije na odmet "refreshati " podatke svako malo.
Moj najdraži bus :
Sanos S 215 OS 866-BI GB 14

Krpan

Evo krajem 2009. godine očito je GPP krenuo u neku reorganizaciju tj. kresanje linija tako da su prestali vozit za Bizovac, Bizovačke toplice i Petrijevce te navodno od sutra 1.1.2010. prestaju vozit linije za Bilje te Bilje-Mece-Darda. Navodno će ih pokrit Panturist te će Panturistove karte vrijedit u GPP-ovim busevima.

Tomek

Evo nešto što me razveselilo jako, na web stranicama GPP-a Osijek ima link i na naš forum točnije ovaj dio koji je posvećen GPP-u Osijek  :D

http://www.gpp-osijek.com/web/?fn_incl=0&fn_page=2

shef

Jedan od Lion's Citya imao sudar:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-sudaru-autobusa-i-lade-ozlijedjen-vozac-automobila/493062.aspx

Ali vidi Wartburga, pravi veteran, šteta... (bravo za onog tko je pisao naslov, ne zna razlikovati Ladu od Wartburga).
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tramvajac 92

Dajte dodajte u popis voznog parka
56 - MAN Lion's City LE EL 283 - 2009. - OS-862-IM
57 - MAN Lion's City LE EL 283 - 2009. - OS-863-IM

Krpan

Napokon provozio 33, nakon nekoliko mjeseci čekanja na "novi" motor. Navodno je trebao biti ugrađen motor iz 22, ali to nije potvrđeno. Ono što je sigurno je da je dobio novu reg. OS-566-HV.

Krpan

03 dobio nove tablice OS-574-HV

Krpan

01 bez tablica, vjerojatno rashod...

09 ofarban u shemu kao MAN-ovi SL223 (25-36)!

MB Citaro

Pozdrav ekipa, interesira me da li djeca zaposlenika vaše firme imaju besplatnu režijsku kartu?
Hvala

jedan_019

Djeca djelatnika Gpp-a nemaju besplatne karte, odnosno prijevoz. U nekoliko sam slučajeva vidio da kažu vozaču prezime roditelja koji radi u firmi i na temelju toga se voze besplatno.

Krpan

02 danas izrezan za staro željezo..

jedan_019

Nova akcija Gpp-a :-)

Citat:UČENICI I STUDENTI!
Kupite mjesečne karte za 7.,8. i 9. mjesec, a GPP će vam vratiti uloženi novac u vrijednim nagradama.
Kada skupite sva tri računa, dođite na prodajno mjesto GPP-a na Trgu A. Starčevića – POTHODNIK, i preuzmite svoj blok sa nagradnim kuponima.

Detalji o promotivnoj akciji: http://www.gpp-osijek.com/web/documents/PRAVILA%20ZA%20SUDJELOVANJE%20U%20PROMOTIVNOJ%20AKCIJI.pdf

I TV prilog o tome:


Svaka čast Gpp-u!  ;)