Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

shef

737 sa drugom verzijom Plodina, market Kantrida
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

rzri05

707 je dobio all-over reklamu za salame "Dobro", kod prvih vrata ima i oznaku Infomedije (mislim da to nisam vidio još na autobusu ovdje, slobodno me ispravite ako sam u krivu).

Boky719

Citat: rzri05  u Kolovoz 09, 2022, 12:22:52
707 je dobio all-over reklamu za salame "Dobro", kod prvih vrata ima i oznaku Infomedije (mislim da to nisam vidio još na autobusu ovdje, slobodno me ispravite ako sam u krivu).
Druga firma došla

Poslano sa mog M2101K9G koristeći Tapatalk


marko745

Koliko je 707 često u prometu, salama će se "baš dobro" izreklamirati.

rzri05

Slika reklame na 707 od sprijeda

gorgoroth


shef

Mislim da nismo još imali Cedevitu na 704
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

pehar_11

Ne znam je li ovo starije ili nije, no 652 ima reklamu od Abakusa sa stražnje strane.
vrijeme je novac?!?

pehar_11

Ulovio koliko sam uspio - 663 sa "Info Media"
vrijeme je novac?!?

rzri05

Iskreno, meni je nepregledna i loše izvedena reklama. Te slike iza su nabacane kao da nisu uopće uzimali u obzir rešetke na tom Conectu. glavauzid

NP-549

Očajno, vrištajuće.

Nedostatak "rupe" za display neću ni komentirat

421

A tek font, veličina i debljina ako usporedimo 663 i 652... ::|
Trica je ispala kao da je osmica popola izrezana samurajskom mačem.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

pehar_11

#942
Ma idiotarija od reklame. Taman paše ovo "jedan krug po gradu i svi vas znaju", odmah zapamtiš kako je odvratan. Bijela boja po cijelom narančastom autobusu? Pa ljudi moji o čemu mi pričamo?
vrijeme je novac?!?

kico101

Na stranu izgled same reklame  to je stvar ukusa  ali ono sto mene jako smeta je da reklama mora ici preko prozora. Voznja u takvom busu mi je katastrofa za oci. Jos ako je ispred mene onaj blesavi info display  uzitku nema granica.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Čelični

#944
Citat: kico101  u Rujan 30, 2022, 22:46:34Na stranu izgled same reklame  to je stvar ukusa  ali ono sto mene jako smeta je da reklama mora ici preko prozora. Voznja u takvom busu mi je katastrofa za oci. Jos ako je ispred mene onaj blesavi info display  uzitku nema granica.
Slažem se u potpunosti s ovim. Prije neki dan taman prije poplave u Rijeci ukrcao sam se u autobus linije 5 i od reklame se nije moglo vidjeti gotovo ništa kroz prozor em su rupice na reklami bile toliko sićušne, a primijetio sam i da njihova veličina preko prozora nije svugdje jednaka (odnosno da varira) od pojedine, do pojedine reklame. Uz to kako je bio kišovit dan još se "zaparilo" staklo na prozoru i da stvar bude još gora zbog kiše se ubrzo i zamračilo, te je vozač upalio rasvjetu u autobusu ,pa se nakon toga apsolutno sve kroz prozor nije vidjelo. Da stvar bude još gora taj autobus nije imao najavu stajališta tako da sam tek na skretanju autobusa iz Osječke ulice u Ulicu Ive Lole Ribara shvatio gdje se nalazim i da se moram pripremiti se za izlaz.