U fazi izrade

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:37:36

TAM

Sve što je u fazi izrade WiP!
Dani ponosa i slave!
    

minimoto

Lp
Za koji dan, kad če biti gotova testiranja če izači dodatak za MAN SU 220 sa novim manualnim menjačem, koji radi i u dvojci, a i u enici od 1.06 dalje. A bitna razlika je i u tome što če sada i kod manul verzije raditi retarder.  thumbs
Pozdrav

Teutonic

Moja mapa,Vinov Dolac,ponovo započeta:




Inspirirano Dalmatinom i Dalmatinskim kamenjarom,svaka pomoć je dobrodošla.
Ako netko pravi objekte i teksture za objekte,trebale bi mi crkve (dalmatinske),kuće,bunje,stabla masline,...
Ako netko zna potpuno editovati ai-liste,itd. također.
Valuta će vjerojatno bit euri ili marke,da netko napravi kune bilo bi lipo ali prvo mapa a onda ono teško (tekstovi,skripte,...)

LD470

Bok. Najprije da pozdravim, igram OMSI već dvije godine, i tek sam pred malo otkrio da ste aktivni na forumu uvezi igrice.
Kune ti mogu napravit ja bez problema samo šta neće bit zasebno valuta za sebe nego ce bit umjesto eura ili marki i zvat će se tako i dalje.

Teutonic

Možeš,hvala.
Možeš li napraviti teksture za zgrade također i/ili karte za bus?
Ako ne nema veze.

TAM

Mercedes Benz O305 Promet Split i Čazmatrans
Ako netko ima nekakvu primjedbu neka slobodno kaže!

Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Mislim da bi logo ČZT triba bit malo svitliji,drugo je ok.
Šta misliš da možda u budućnosti napraviš ovu za SU220:

Slikao Gaspa

prometnik

TAM triba ti ona zelena traka bit malo svjetlija
http://oi40.tinypic.com/15wf310.jpg
kupi kartu spasi Promet

Manas

MAN ÜL 242/272/292 - By Perotinus - mogao bi uskoro izaci


TAM

Croatia Bus u fazi izrade za Volvo 9900. Sada ostaje teži dio, a to je logo kojega moram izvlačiti sa slike. :P
Dani ponosa i slave!
    

TAM

Volvo je dobio natpise. Hvala Bog nisam ga morao vaditi iz slike već sam ga našao na internetu u visokoj kvalitet, ali tu je nastao problem taj  logo je vrijedio samo za jednu stranu autobusa, a za drugu sam se namučio da napravim.  :P Drugi problem je ovaj dio što ide preko prozora. Kontaktirao sam autora za pomoć pa ćemo vidjeti. Ako se ne bude ništa moglo, smanjit ću logo da ne ide preko prozora.

Dani ponosa i slave!
    

Manas

MB O405N2 - Pulapromet - sutra ce biti Download dok sredim jos neke sitnice :)


TAM

Super mogao bi napraviti ovaj repaint i za MAN NL202.
Samo jedan primjedba ovaj zeleni dio bi trebao biti tamniji. ;)
Dani ponosa i slave!
    

Manas

Vidicu za NL202..Uradicu vjerovatno i za njega danas.. A sto se tice zelenog dijela uzeo sam je Color Pickerom sa slika gdje je N2... tamnija zelena je kod Citelisa ja mislim

TAM

MAN ti je odlično ispao  thumbs
A za ovu boju do osvjetljenja je u igricu sada sam vidio sve je u redu.
A od mene čak 3 repainta u izradi od Liburnije. Ovaj je pri kraju, a za O305 i TAM ima još puno posla. :)
Dani ponosa i slave!