Slike iz Zagreba 2015.

Autor tramvajac 92, Siječanj 10, 2015, 16:10:49

tramvajac 92

Vrijeme je da novu temu otvorimo  ;)
32 na liniji 168, čeka semafor da skrene na terminal Prečko

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

822DoDo

Das Beste oder nichts. MB

tramvajac 92

451 (226) i 660 (203), jučer

Mirta

Na Sljemenu palo nešto snijega - samo 99 cm
Foto: Tomislav Goleš, Facebook

Nikad ne reci:"Nikad!".

tramvajac 92


Ivan

Nisam dugo vidio midija na 129, iako mislim da su optimalni i radnim danom, premalo ih je očito otkad nema NM152... Uglavnom, još jedan znak da počinje preraspoređivanje zbog skorog viška minija.

Tomek

Al zato je Cacciamaly gbr 96 vozio na 105, na jednom polasku sa Britanca jedva su svi ušli!

Shole

Jel zna neko šta je sa novim minijima ?

Majstor

Završni radovi u tijeku
Uskoro primopredaja
Samo mi sudite pošteno !

Mihailo Mateljan


Ivan

#11
Kojim povodom, je li došao kao zamjena za servisirani Citelis ili na testiranje?

I kud bi ga stavili? Bio bi savršen za linije poput 160 ili 174, no ne bih se čudio da će mu se naći neka gradska linija kako se često radi i sa školskima i slično... ::|


Uglavnom, bilo bi lijepo da se za zagrebačke prigradske linije možda i u sljedećoj narudžbi kupi LE, a par preostalih visokopodnih pošalje u V. Goricu.

Westin

Večeras vozi na vr.16101.
Ubacili su mu unutra kod prvih vrata validator i Atron dok displej ne radi kao ni zvuk od Atrona.Na unutarnjem monitoru je logo Iveca .Ima tablu umjesto displeja.
Vozač koji ga vozi imao je početnih problema zbog toga što nije mogao krenuti zbog toga što se mora držati kočnica dok se ubacuje u brzinu.
Bus ima kameru za vožnju u rikverc.
Dobio je naprijed broj 232.
Kolko sam čuo došao je testiranju je u ZET.

tramvajac 92

I na citaru moraš držat kočnicu za ubacit u brzinu...

Što se tiče ostalog, čudno kak nisu uspjeli osposobit display.

Ivan

Znači li da će ostati duže ako je dobio garažni broj? Ne sjećam se da sam to vidio na nekom ranijem na testiranju.

btw bezvezan broj, i da je privremen ne vidim smisao. Naslućuje da nećemo vidjeti neku veliku sreću i smislen red s budućim serijama, makar su možda shvatili da je prebacivanje među pogonima najnormalnija stvar kad ih zadnjih godina nisu neprestano mijenjali.