E-ticketing

Autor Nitko, Lipanj 03, 2022, 14:25:11

Paško

Da, skinuo sam je upravo. Nema još opcije pregledavanja lokacije autobusa i voznog reda, ali izgleda da se mogu kupiti karte.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Intouro

#46
Piše još u napomeni da je za pojedine opcije mobilne aplikacije potrebno aktivirati puni korisnički profil. To se može izvršiti na Prometovim prodajnim mjestima.

Citaro O530

Ja sam ju instalirao prije par sati...Mislim da puni korisnički račun možeš napraviti kada aplikacija bude 100% u pogonu pa s time i sve njezine funkcije. Ovo sad je djelomično u pogonu tj.nepotpuno.

Nitko

Oni uveli e-tiketing a ovo ništa ne radi🤣

Nema najave na stanicama, nema praćenja autobusa na karti, u 70% buseva nema najave stanica, jedino je cijenu kod vozača uvik po novome, pa šta je ovo.🤣🤣🤣

podgora

Užas ne more se kliknit ni na vozni red ni na planiranje puta.

Poslano sa mog 2107113SG koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Intouro

A sta bi vi tili odjedanput sve.Pa tiketing je krenia i sve ostalo će se naknadno uključivat.Vi bi sad da sve radi tip top.

Nitko

Evo sad sam baš u trajektnoj luci u busu koji ide dalje na poljičku. I izgleda da su najave stanica malo osjetljive na gužvu. 🤣
Kada smo krenuli sa pazara uredno pisalo sljedeća stanica trajektna luka, i onda samo na pola puta do stanice pribacilo na sljedeća stanica pazar.🤣🤣🤣

Intouro

Citat: podgora  u Kolovoz 10, 2022, 13:35:45
Užas ne more se kliknit ni na vozni red ni na planiranje puta.

Poslano sa mog 2107113SG koristeći Tapatalk


Zato što se treba potvrditi puni profil.

Nitko

Citat: AnteRegio  u Kolovoz 10, 2022, 13:42:25
A sta bi vi tili odjedanput sve.Pa tiketing je krenia i sve ostalo će se naknadno uključivat.Vi bi sad da sve radi tip top.
Slažem se da se ne može sve napraviti odjednom, da je to veliki proces. Ali onda nisu trebali stavljati na stranicu da se uvodi e-tiketing, nego pustit da sve ide po starom dok cijeli projekt ne bude 100% gotov, te tek onda to staviti u funkciju.

Intouro

#54
Nemoguce je sve napraviti, pa onda pustiti sustav.Sustav se do kraja mjeseca testira, nakon toga će se više znati što sve treba odraditi da bi funkcionirao bez problema.

podgora

Citat: AnteRegio  u Kolovoz 10, 2022, 13:43:17



Zato što se treba potvrditi puni profil.
Neće da ga potvrdi.

Poslano sa mog 2107113SG koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Paško

https://dalmatinskiportal.hr/vijesti/prometov-sustav-e-ticketinga-pusten-u-rad--ispao-na-sat-vremena-zbog-problema-sa-serverom/141806

Citat:Prometov sustav e-ticketinga pušten u rad, ispao na sat vremena zbog problema sa serverom

'Sustav je sveobuhvatan i velik, testirat će se do kraja mjeseca'
Danas je rad pušten dugoočekivani e-ticketing sustav splitskog Prometa koji bi trebao predstavljati iskorak u novo tisućljeće, no nije sve bilo po planu. Sustav je ispao na nekih sat vremena, i to zbog problema sa serverom u Zagrebu, doznajemo od direktora Prometa Miroslava Delića.

'Sustav je sveobuhvatan i velik, moguće da će još biti ovakvih sitnijih problema pa molimo korisnike za strpljenje i razumijevanje.

Danas smo pustili u rad najveći dio sustava, a uskoro ćemo i kompletirati ostale segmente. Sustav se do kraja mjeseca testira, nakon toga ćemo znati više što sve treba odraditi da bi funkcionirao bez problema', kazao nam je Delić.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Intouro

Citat: podgora  u Kolovoz 10, 2022, 14:01:03
Neće da ga potvrdi.

Poslano sa mog 2107113SG koristeći Tapatalk


Na biljetarnici dobiješ kod za potvrdu punog profila!😉


podgora

Citat: AnteRegio  u Kolovoz 10, 2022, 14:32:40

Na biljetarnici dobiješ kod za potvrdu punog profila!
Jeli se kod plaća ili kako se dolazi do njega ?

Poslano sa mog 2107113SG koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.