Netko je kupio harmoniku!!!

Autor Kiki273, Prosinac 02, 2007, 10:51:22

noxis93

i evo i dopune: harmoniku je kupio tipac iz žminja koji će (dok monvi bude radio) voziti non-stop (besplatno-samo treba pokazati kartu za disco) znaći ako do rovinja ima 30 km slijed će biti svaki sat vremena. Sad još treba vidjet odkud će krenut ako sa kolodvora ili ne...
:D :D :D

brioni

Oprostite ako ima pogrešaka

Jasenko

Što je danas s harmonikom? Koliko je buseva s reklamama Monvija u opticaju? Jedan je na Vidikovcu, neki su ranije stajali u Istrinom skladištu u Šijani...?

noxis93

2 busa. Harmonika i jedan solo. Ovaj zadnji jedini vozi kolko ja znam.

Jasenko

Ljetos je bio parkiran na Vidikovcu, ali od onda...

Jasenko

Solo je i dalje u Istrinom skladištu.
Harmonika je na jednoj njivi dvadesetak kilometara od Pule. Čekam točnu lokaciju pa u potragu za ostatcima ostataka.

Jasenko

Harmonika sad krasi jednu njivu. Fotke snimljene, unatoč vučjaku i ovčarima za petama. Uskoro stavljam.

Tomek

Jedva čekamo ;)
Inače negdje kraj Pule je bilo neko polje sa rashodovanim autobusima Pulaprometa, ne znam jesu li ih izrezali ili još uvijek tako nešto postoji?

Jasenko

Odakle ti informacija o tom polju s rashodovanim autobusima? Tako bih mogao doći do toga.
Fotke su na aparatu, nešto me zafrkava prebacivanje, ali bit će. Stavit ću i bolje fotke onog ikarusa harmonjke gb 155, nabavio sam ih.


Jasenko

Evo fotki.

A spomenuto polje s rashodovanim busevima, da nije možda ono (koje je u sklopu garaže) s fototure po Istri što se nalazi na forumu? Ako je to to, tamo nema više ništa.

Shole

Zašto stavljaš ovako male slike ?

Jasenko

Koristim besplatni gradski internet, čim pokušam s kvalitetnijom fotkom, izbaci me ili blokira. Kad budem u prilici, stavit ću kvalitetnije.