Stubaki prijevoz, Strmec Stubički [KR][DA]

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 15:54:15

zlikowszky

Kombi je daklem Iveco, a Cedevita zato jer imaju ugovor s Košarkaškim klubom "Cedevita" o prijevozu košarkaša.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

maher03

Citat: zlikowszky  u Kolovoz 25, 2009, 16:02:44
Kombi je daklem Iveco, a Cedevita zato jer imaju ugovor s Košarkaškim klubom "Cedevita" o prijevozu košarkaša.

svi autobusi koji su imali logo kk cedevite više ih nemaju. danas sam vidio dailya i neoplana bez loga
MaHer03

ivek driver

stricek torta je vozil i mazoretkinje al su ga otkantali malo im je skup ;D

Eurobus av120

pa dobro, možda i ima razloga tražiti malo više novaca s obzirom na vozni park, koji je sad na visokoj razini...

maher03

MaHer03

Majstor

Cedevita logo sad ima Tourismo dvoosovinac
Samo mi sudite pošteno !

Tomek

Neoplan Cityliner N116/3



Setra S214HD








ivek driver

netko bi rekao prava firma al ja kazem jadni kolege jel nakon voznje djece ujutro moraju biti na parkiralistu umjesto da ko sav normalan svijet odu na kavu  ;) :P :( :-\ :-X

stubakit@htnet-dsl

#38
Vozači koji rade svoj posao ne sjede na kavi, već su kod svojih vozila, tako im se ne može dogoditi da ostanu na cesti, jer ne znaju promijeniti osigurač ;D

Tomek

Zamolio bih da se ne piše velikim slovima(tj. da se isključi Caps Lock) jer velika slova znače deranje ;)

zlikowszky

#40
Citat: stubakit@htnet-dsl  u Siječanj 25, 2010, 16:18:49
VOZAČI KOJI RADE SVOJ POSAO NE SJEDE NA KAVI , VEČ SU KOD SVOJIH VOZILA....

...i po mogućnosti u stavu "pozor!" ;D
Gluposti!!!
A neće tako ni naučiti zamijeniti osigurač.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

stubakit@htnet-dsl

#41
Ne bih se tako reklo. To je već zločesto. nitko ne treba stajati u stavu pozor, ali ako negdje radiš onda imaš i radno vrijeme, ili živite još u socijalizmu...Ala volim ovaj režim, plaća ide, a ja ležim ??????? ??? ::|

zlikowszky

Je, malo je zločesto, priznajem, ali i htio sam da tako bude.
Zbilja ne vidim razlog zašto vozač ne bi smio na kavu ili nešto pojesti ako ima stajanku. I za vrijeme radnog vremena imaš pravo na pauzu, bio to socijalizam, kapitalizam, ili bilo koji drugi -izam, ne?
Osim toga, samo je ljudski da si vozač priušti kavu, a ne socijalistički.
A ako vozač ne zna promijeniti osigurač ili otkloniti koji drugi kvar na vozilu, tu dio odgovornosti zasigurno ima i njegov poslodavac jer mu nije pružio obuku za taj posao, a popravke od njega očekuje. Ako mu je pružio obuku a ovaj i dalje ne zna, a za to je dodatno plaćen, to je druga stvar, iako bi za to trebali postojati mehaničari.
Što se tiče ovog stiha na kraju posta....mislim da se danas nijedan vozač u HR ne može pohvaliti da samo leži, a plaća ide.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

stubakit@htnet-dsl

Neznam zašto neki misle da mogu suditi o nekom za kog pojma nemaju kako mu je i dali je u njegovoj firmi loše ili ne.
Ja vam iz prve ruke mogu reči da vozači u Stubaki-prijevozu ne samo da imaju pauzu več imaju i topli obrok (besplatan)koji nam se svaki dan dovozi u firmu iz restorana Lagvić iz D.Stubice. Uz to malo se koja firma može pohvaliti da vozaćima uz Božicnicu organizira Božičnu večeru svake godine. Dobivamo i Uskrsnicu, a kavu i čaj možemo popiti u firmi , imamo espreso aparat. To što ne visimo po birtijama samo je naša stvar a ne poslodavca. Neki od nas svoj posao smatra odgovornošču,(provjera ulja,tekučina, čistoča - po tome smo poznati), a dovoljno govori i to da nijedan vozač koji dođe u našu firmu ne ode, a nitko ga silom ne drži. Bio kapitalizam, socijalizam ili nešto drugo ako mi nije dobro ja odem.

Tomek

#44
Tourismo u Podsusedu s novim registracijama KR859GB