Slavonski Brod - Terzić bus - gradski prijevoz

Autor Ivan, Siječanj 26, 2008, 15:22:03

stipe15

Nije mi jasno jeli ovo tema za gradski ili međugradski prijevoz ili kombinirano?

mate

Cini se da je kombinirano,posto firma Terzić Bus uz gradski prijevoz putnika,obavlja i slobodne voznje,poput izleta i raznih putovanja...Usput,sto se tice flote za prijevoz putnika u slobodnim voznjama,tu postoji jos jedan Neoplan Jetiliner...koji je stariji od Translinera i Citylinera... 8)

Ako,moderatori hoce,moze se napraviti tema pod privatnicima,za slike turistickih buseva od Terzic Busa...

mate

#17
Mercedes Benz Sprinter (gradski prijevoz) ...SB-666-DU



p.s.bolja slika ovog sprintera i peugeota stizu uskoro...

mate

Evo i treci Cito (SB-152-DM) iz flote Terzic busa... 8)






brzi

Cito su super  8) nego kakvi su unutra,jesu devastirani,ispisani potpisima od strane pojedinaca...

mate

Da ti budem iskren...vozio sam se u sva tri (SB-152-DM,SB-153-DM,SB-154-DM)...i ni jedan nema nikakvog ostecenja iznutra,nema ni jedne zvake ili piskarija... :)
zao mi je sto nisam nikog zatekao na parkiralistu od vozaca,pa da ga malo poslikam iznutra...
A,i u ostalim busevima (Neoplan,Volvo,MB Sprinter,Nissan Interstar) nema nikakvog ostecenja iznutra... :)
Dakle svi busevi u floti su u izvrsnom stanju

mate

Evo svi busevi iz flote Terzic busa...

MB Cito...SB-152-DM...



MB Cito...SB-153-DM...



MB Cito...SB-154-DM...



Volvo...SB-801-CZ...



Neoplan...SB-802-CZ...



Nissan Interstar...SB-880-DH...



Mercedes Sprinter...SB-666-DU...


mate

Ono sto se nagadalo i ocekivalo...od 1.8. postaje i sluzbeno...
Naime,gradsko poglavarstvo je odobrilo poskupljenje cijene javnog prijevoza...tako da ce nova cijena karte biti 8 kuna :(

Razlozi poskupljenja su poznati,isto kao i u ostalim gradovima... :(

mate

Izgleda da je gradski prijevoz kod nas u Brodu u problemima... :(

http://www.sbonline.net/vijesti/clanak1001-0-2799.htm

probat cu doznat nest vise...

mate

Novost u voznom parku...Iveco (SB-525-DZ)...




mate


mate

Znao sam da postoji i 4.Cito...al je bio jedno duze vrijeme out...sad je ponovno na cesti... ;)
dakle MB Cito...SB-151-DM...






mate

Jucer je Terzic bus uveo i 6.liniju gradskog prijevoza i s tim je kompletirao plan od 6 linija kako je bilo predvideno...



Evo sad popisa svih 6 linija...

Linija 1 - Autobusni kolodvor - Brodsko Vinogorje - Autobusni kolodvor
Linija 2 - Autobusni kolodvor - Podvinje - Autobusni kolodvor
Linija 3 - Autobusni kolodvor - Brodski Varos - Autobusni kolodvor
Linija 4 - Autobusni kolodvor - Sestinac - Autobusni kolodvor
Linija 5 - Autobusni kolodvor - Jelas - Autobusni kolodvor
Linija 6 - Autobusni kolodvor - Mikrorajon - Autobusni kolodvor

i jedna informacija...pocetno stajaliste i kraj linije nije brodski autobusni kolodvor (u vlasnistvu APP), nego to stajaliste se nalazi istocnije od autobusnog kolodvora,te uglavnom na tom prostoru busevi za gradski prijevoz budu i parkirani ako nisu na nekoj liniji ili servisu...

Karabaja

Bravo Mate ti si ovo vrhunski odradio,sada ljudi imaju uvid u kompletan gradski prijevoz u našem gradu-sve linije koje prometuju kao i cijelu flotu Terzić Busa!!Pozdrav MATI!!!

tomo

Vozni park gradskog prijevoza ovog prijevoznika po meni subjektivno jest 5+!  :)