Vandalizam u autobusima i na stanicama

Autor jedan_019, Srpanj 17, 2010, 03:25:32

dragec52

#15







autor fotografija: Tomo

Moj prijatelj Tomo jučer se vozio sa mnom na liniji "5" i nije moga odoliti da ne snimi vandalizam na autobusnim stanicama. Tomo zahvaljujem.

jedan_019

Sve češće viđamo i ovakve posljedice divljanja (712):





Otkinuta tapecirana sjedala pronalazimo u travi pored stajališta  :-X


Ruske

bio je jos jedan sic, neznam u kojem citaru, mislim cak i 712, iza na vis-a-vis stolicama, one okrenute prema natrag, ona prema prozoru, spuzva se drzi na 1 kraju...ostalo se okrece...neznam dali je 712 ili tako neki...

MAKI

 ne znam šta mulcima predstavlja to kidanje tapeciranih sjedala.A sad ću reć na kojim starim citarima ima posljedice toga(708,predzadnje sjedalo do prozora) 712( pokazuju gorenavedene fotke) i 711 ne mogu se sjetit tocno gdje
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Boki651

Ne zna se šta se brže uništava inventar u busevima ili čekaonice na stajalištima. Tužno i jadno. Ova čekaonica na zadnjoj stanici kod mene i dalje sa 2 razbijena bočna stakla. Došli su samo pomesti svu silu stakla. Nova stakla ne treba niti stavljati, jer si danas veća faca ako porazbijaš što više stakala, bilo čekaonice, bilo ogledala na cesti ili nešto treće...

jedan_019

Treba jednostavno kad se razbije staklo, na to mjesto staviti lim ili nešto slično kao što sam vidio na jednom stajalištu prema Marčeljevoj Dragi gdje je to i napravljeno.

I samo još moram pohvaliti naše "drage Rome" koji su jučer silom otvarali vrata  >hammer<

dragec52

Griješiš   " dragi Romi" ne postoje, samo ĐUBRAD CIGANSKA i prvenstveno oni iz Rijeke jer u drugim sredinama manje više su pod kontrolom samo kod nas sprovode teror.

mivano

Citat: jedan_019  u Listopad 07, 2010, 09:39:04
Treba jednostavno kad se razbije staklo, na to mjesto staviti lim ili nešto slično kao što sam vidio na jednom stajalištu prema Marčeljevoj Dragi gdje je to i napravljeno.

I samo još moram pohvaliti naše "drage Rome" koji su jučer silom otvarali vrata  >hammer<

Ne rade to samo oni, i rabijatniji mulci silom otvaraju vrata.

Ruske

ma puno klinaca, bili oni romi ili ne, razbijaju, razvaljuju...evo mogu rec da ovi vezicki romi, sa sv kriza su medu uljudnijim koje poznam...mozda su malo vragolasti kad su mali, ali sa 13-14god se uozbilje podosta i eto, znam par koji idu u srednju, jedan zavrsava, plus ide na vozacki...

ikar


Ruske

covjek ima 17,5...uzoran je i sve daje na vrijeme...zavrsava neku srednju, neznam kako mu se zove...krenuo na vozacki...nisu svi romi tako losi kao sta vi svi mislite

zvone16

danas idem sa 2 i neke CURE u citaru nisam gledao koji GBR jer sam bio sa nekim pa nisam upamtio nema kako nisu isarali zadnja ona stakla narancastim markerom katastrofa onda idem u 692 ono tamo na vratima samo sta nije pala ona sipka tolko fali vijku da padne ono GRR nama netrebaju novi busevi ako ce se unistavati imamo mi dovoljno SG 220 pa ih ubaciti sve moguce
ZvoneXp

zvone16

Opet danas u 652 tradicija se nastavlja razbijaj dok mozes budaletine neka mularija 10 njih u 652 na 3 rade sranja prvo vrata pokusavajau otvoriti onda razbijaju plastike iznad vrata onda sjedalo razvaliti ali nista nisu mogli jedino su ono ogledalo di sole gleda dali ko izlazi okrenuli do kraja pa sole nevidi ali je okrenuo na zadnjoj stanici kako njemu pase bas se vidilo da je poludio sta mu rade po busu a nemoze nista
ZvoneXp

Ruske

zaustavi bus, 4 zmigavca, zove policiju, pa neka razbijaju, prije ce ih babuskare i penzici ostali razbiti jer ce zakasniti na plac po frisku ribu...

zvone16

a sta ako nema penzica i baba eeee onda kume moj sole moli boga da nebude previse stete do zadnje stanice
ZvoneXp