Gumb za vrata

Autor MAN truck bus, Travanj 06, 2016, 21:12:17

MAN truck bus

Zanima me gdje se može nabavit npr. gumbi za otvaranje vrata tipa iz Mercedesa ili MAN i prekidači
Za : privolu,staničnu (bilo bi dobro iz Mercedes Benz O405GN),knenlinga  eto to je to nije za ugradnju nego za osobnu kolekciju cijena preko pp-a  byeg bus123
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

sniff

Ugradi na kućna ulazna vrata,meni bi bilo fora da se manja vrata na ormarima otvaraju kao gepek autobusa ;D

MAN truck bus

Možda ću i ugradit al bi trebal prvo nabavit kaj ne  byeg bus123
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Citat: sniff  u Travanj 06, 2016, 22:08:54
Ugradi na kućna ulazna vrata,meni bi bilo fora da se manja vrata na ormarima otvaraju kao gepek autobusa ;D
Pa da se izvest, ako imaš nekog stolara koji zna posao, može se dobiti da se otvori samo na gore i da se otvara paralelno.

Na vrata umjesto tipke za zvono treba ona stop ili za zahtjevanje otvaranja vrata.  ;D

Lion's Driver

Citat: MAN truck bus  u Travanj 06, 2016, 21:12:17
Zanima me gdje se može nabavit npr. gumbi za otvaranje vrata tipa iz Mercedesa ili MAN i prekidači
Za : privolu,staničnu (bilo bi dobro iz Mercedes Benz O405GN),knenlinga  eto to je to nije za ugradnju nego za osobnu kolekciju cijena preko pp-a  byeg bus123

Materemi eo citam...kao da planiras napravit kontrolnu za igrat OMSI pa da je umjesto tipkovnice....  ;D
Trazi po rashodovanim autobusima cilu kontrolnu i to s volanom....plati ljudima koliko traze pa imas i gumbove za vrata i stanicnu i knelling i klimatizaciju i blokadu krila vrata i sve sve sve....

podgora

Baza vidis ja bi napravija pravi volan od busa stavija ekran lcd jeli zna neko od tome jer san vidija na youtubu to

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.