Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

MSX

Citat: Mirta  u Kolovoz 23, 2012, 13:32:24
Citat: ikar  u Srpanj 25, 2012, 22:07:46
Službena je jedino ova koliko mi je poznato!

http://www.facebook.com/pages/KD-Autotrolej-doo-za-prijevoz-putnika-Rijeka/307485982612302
Postoji još jedna adresa –  http://www.facebook.com/pages/autotrolej/218673744661

Na nekoliko uzastopnih pitanja članova, koja je stranica prava/lažna, Autotrolej mrtav-hladan odgovara: ,,... ako mislite da je lazna stranica, sta onda radite tu ..."
Zašto ne objasni što je s tim adresama? Nisu identične po sadržaju. A tražilica će vas odvesti i na jednu i na drugu.


Neki klinac otkrio Facebook, pa se igra. Imali smo već ovu raspravu: http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=13257#msg132769.

Bocko

Ma to je sve smiješno.
I ovaj službeni ne briše "pederi" i slične uvrede te još govori hvala na to.
A ni neslužbeni nije bolji, 206 lajkova za "debili, kreteni" i 190 lajkova za autobuse


Čini se kao da oba fejsa održava neki klinac koji ne voli autotrolej a ni autobuse.

kico101

Mislim da bi mi veliko olakšanje nastalo kada bi neki superhaker srušio čitav "fejs". 90% toga što se tamo napiše ne služi baš ničemu. Za onih 10% informacija ima i drugih načina. Iskazivanje nepotpisanih"mišljenja" ( i uvreda ), jer nitko ne zna tko si je postala omiljena zabava na netu. Ljudi, izađite malo iz kuća i tipkovnicu zamijenite kriglom piva ili čašom vina. Zdravije je.   good_boy
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Matori Stevan zadnji radni dan zaspao na posao !

Mamicu mu jebem, u četerest godina nisam nijednom zaspo i zadnji dan prije mirovine ja zaspim,  jel možeš da veruješ !?

Boki651

Čovjek si priuštio luksuz jedan dan.  ;D

ikar

Citat: NP-549  u Kolovoz 30, 2012, 10:44:57
Matori Stevan zadnji radni dan zaspao na posao !

Kome će se sad skrivat flaše po Delti i autobusima prigrada?  ;D

NP-549

#66
Ne, sad imamo novu zabavu.  Serviramo mu flaše tako da se zaleti po njih, al je škarama odrezan barcode i onaj natpis "povratna naknada 50 lipa".  A ostatak ambalaže koju redovno kupi (palete, dječja kolica, karton, kišobrani.....)  to prometnik ujutro namaže sa onom crnom mašću koju koriste na željeznici pa onda ovaj kad uhvati se sav zasere.

Za one koji neznaju,  ovaj dasa sa leve strane je Matori Stevan
http://i642.photobucket.com/albums/uu144/Nino549/klana002.jpg

Bocko

Kako mrzim te ljude iz prodaje karata. Tako sam ljut.
Zovem ujutro oko 9h informacije 311 400, starija gospođa mi kaže, "ne, ne možeš kupiti studentsku po nižoj cijeni, prvi put čuje za nekakvo refundiranje i da ću vjerojatno u 10. moć".
Cijelo vrijeme čovjek s fejsa, službene stranice mi tvrdi svakako, da u 9. već. Ma kupi ti i po skupljoj cijeni, refundirati ćemo kada potpišemo ugovor.
Opet ga pitam, čovjek isto odgovara. Tako zovem u 16:54 opet 311 400, zanimljivo da se nitko ni ne predstavi, već "halo". Upitam, "Autotrolej?" -"Da, informacije" (njezino ime bi mi dobro došlo). Objasnim sve, kažem da sam već jednom bio u 8. mjesecu i preokret, "da naravno da možeš dobiti po toj povoljnijoj cijeni, danas su počele te subvencionirane srednjoškolske i studentske, uzimaju se, da". Pitam opet da provjeri da ne bi bio izigran kao prošli put, sačekam i ponovi da mogu kupiti po nižoj cijeni.
I lijepo potrošim novac da dođem do Jelačića jer ne žvim u centru, te ugodno iznenađenje od prošlog puta, nema nikakve studentske u 9. mj. i nju ne zanima što mi je rečeno na 311 400 ni to što imam predavanja u 9.
Nisam se želio svađati, ponudila mi je srednjoškolsku od 134kn, odbio sam i otišao iako sam čekao oko 10min u redu.

Znam da ste vi ljubitelji autobusa i da nije ovo tužibaba ali morao sam podijeliti svoje  iskustvo.

BARCODE

Kada nekoga sprdamo i ponižavamo javno da svi vide , a skrivamo se iza pseudonima mislim da je gore nego skupljati boce po bajama
svi ste vi meni dečki dragi jer vas i osobno poznajem , ali zapitajte se malo !

Za prave prijatelje idem kroz pakao,a neprijateljima ću rado pokazati put do tamo.

BARCODE

Bocko ljude iz prodaje karata si osobno vidio i čuo. Jedino je mjerodavno što ti ono kažu ne moraš biti ljut na njih jer rade svoj posao onako kako su
dobili naputak. Pusti dopisivanje putem FB i info razgovore telefonom, ako sam dobro shvatio od njih si dobio pogrešnu informaciju , a oni nisu prodaja karata ispravi me ako griješim.
Za prave prijatelje idem kroz pakao,a neprijateljima ću rado pokazati put do tamo.

Bocko

#70
Isitna, ali zašto mi onda "službenik za informiranje" stalno pruža krive informacije i gospođa sa info telefona koja je izjavila da je ugovor potpisan. Ona na tom telefonu predstavlja Autotrolej a ne svoje osobno mišljenje ili pogađanje.
Ona blagajnica tj. gospođa na prodaji karata nije kriva, te se zato nisam s njom svađao.
Ali ovo je već drugi put da mi se pruža kriva informacija od strane djelatnika Autotroleja koji bi takvu informaciju trebali znati.

Zamisli da zoveš informacije autocesta Ri-Zg i kažu ti da je od Rijeke do Karlovca 50kn.
Ti odeš, potrošiš 40kn na gorivo i tamo ti kaže 120kn i još nemaš sreće pa od doma uzeo samo 100kn.

Još se onda požalio na info telefon opet i niti mi se ispričali niti išta već rekli "probaj onda u 10.".
Što je najgore nitko mi se ne želi predstaviti, niti onaj na telefonu niti ovaj na fejsu kojeg u poruci pitam kako se zove i zašto mi pruža krivu informaciju.
Sve u svemu katastrofa.
(btw. šteta što je glasnogovornica otišla, njoj bi mogao poslati pp umjesto zvanja lol)

MSX

Citat: Bocko  u Rujan 04, 2012, 22:03:27
Isitna, ali zašto mi onda "službenik za informiranje" stalno pruža krive informacije i gospođa sa info telefona koja je izjavila da je ugovor potpisan. Ona na tom telefonu predstavlja Autotrolej a ne svoje osobno mišljenje ili pogađanje.
Ona blagajnica tj. gospođa na prodaji karata nije kriva, te se zato nisam s njom svađao.
Ali ovo je već drugi put da mi se pruža kriva informacija od strane djelatnika Autotroleja koji bi takvu informaciju trebali znati.

Zamisli da zoveš informacije autocesta Ri-Zg i kažu ti da je od Rijeke do Karlovca 50kn.
Ti odeš, potrošiš 40kn na gorivo i tamo ti kaže 120kn i još nemaš sreće pa od doma uzeo samo 100kn.

Još se onda požalio na info telefon opet i niti mi se ispričali niti išta već rekli "probaj onda u 10.".
Što je najgore nitko mi se ne želi predstaviti, niti onaj na telefonu niti ovaj na fejsu kojeg u poruci pitam kako se zove i zašto mi pruža krivu informaciju.
Sve u svemu katastrofa.
(btw. šteta što je glasnogovornica otišla, njoj bi mogao poslati pp umjesto zvanja lol)

Nažalost, ovakva površnost i nemar nije samo karakteristika Autotroleja. Sličnu stvar doživio sam s Autotransom. Mislim da nema tu neke sreće i poboljšanja dok god u autobusnom prometu nema prave konkurencije. Činjenica je da sve naše autobusne firme "spavaju" na državnim subvencijama i boli ih briga za "detalje" kao što su briga o korisnicima.

Bocko

Lol
I sada objave http://www.autotrolej.hr/default.asp?ru=1&gl=201209070000001&sid=&jezik=1
vijest da prodaju karte i vraćaju novac onima koji su kupili po većoj cijeni.
A meni nije htjela ni prodati za 9.

mivano

Slike od sinoć...



Izvor: NL

Bocko

Čudno, 665 se okretao ili što?