ex Contus Zadar

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 14:05:58

malerica

Ajde napokon da ljudi počnu raditi.

A što je s Kozinama?  ??? 

Ne vjerujem da će im i dlaka s glave pasti... >:(....kakva nam je pravna država....




goranxxx

kakva pravna država????????????????
pa država je prijevoznicima dužna milijon puta više nego oni njoj, pa kako to već kod nas ide, propadanje firmi, osnivanje novih pa oped propadanje.................., tužno ali istinito ;) ;) ;) ;)
SETRA 417 HDH

NightRider

Citat: driver  u Studeni 20, 2009, 19:43:52
ljudi moji manite se toga to još nije gotovo žalbe su na razmatranju.

Gotovo je, gotovo nitko ga više ne može srušiti! Ni Olvin, ni sindikalist, iako još ne odustaju. A da je ministarstvo namjeravalo dati nekom drugom, dali bi valjda prvi ili drugi put? Malerice, hoćeš li ti opet tamo raditi? ;)

malerica

Ja, opet? Radio je tamo član obitelji, još davno....ne ponovilo se! Nezakonitosti puna torba.....


NightRider

Krajem ovog tjedna počinje se s radom. Najtragičnije od svega je to što je sindikalni, koji je do zadnjeg trenutka s vlasnikom Olvina kopao po njihovom poslovanju nebi li pronašao kakvu mrlju u njihovom radu i tako srušio odluku ministarstva, postavljen za glavnog koordinatora! I čovjek se pita tko je tu lud? Malo što im je u tih 23 radnika podvalio i ljude koji nemaju dana staža u Contusu, nego je i sam zaposlenik Olvina! Očito su tu neki drugi interesi i napoštenje se opet najbolje isplati!  >:( >:( >:(

navi

na parkiralištu Pu.Zadarske ostali su još dva Tourisma.Travega više nije tamo...



elvis

Ima li iko od ovdje prisutnih informaciju jesu li i ako jesu gdje su prodati autobusi koji su bili u ovoj firmi ???

Tomek

Još ne znamo gdje je završio jedan O404RHD, 2 Tourisma RHD i Travego L.




Zadarsko dite

Citat: Tomek  u Svibanj 16, 2010, 14:24:53
Još ne znamo gdje je završio jedan O404RHD, 2 Tourisma RHD i Travego L.

Glasici kazuju kako dva tourisma treba traziti u Lisanima Ostrovickim, travega u Posedarju (Brala ga uzeo) a cuje se neki sitan cvrkut kako je 404 u oglasniku, a prodaje se iz Biograda, imao boje Contus-a. Ne vidjeh, samo cuh glasice i cvrkut krajickom uha. Kad (i ako) vidim, biti cu siguran a do tada neka svekoliko clanstvo baci oko u danim smjerovima, provjere radi......