Otvorenje punionice i puštanje u promet plinskih autobusa - 13.05.2013

Autor Bari, Svibanj 13, 2013, 14:52:26

staypp83

"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

Boki651

Ovo u tekstu što se spominje da je tih, baš i nije, dosta je bučniji od Conecta i zvuk mu ima duboki bas. Što se ostalog tiče, bus udoban, jedino što nisu trebali staviti tapecirane stolice, jer bojim se da neće dugo. Nadam se da će u petak biti povučeni iz prometa.

staypp83

"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

ikar


staypp83

Uuu vidi stvarno, to sam totalno smetnuo s uma. U nas u DBK svake godine ima popularno "LJULJANJE SESTICE"(ljuljaju se busevi na liniji 6). Ima li u vas nesto slicno? ;D ;D
"The difference between stupidity and genius is that genius has its limits." - Albert Einstein

M.A.N. boy

Busevi stvarno lijepo izgledaju nadam se da su i udobni isto tako a vrijeme ce pokazat sve ostalo.
i jedno pitanje zasto ovi minibusevi imaju ovakve tablice?

busri0

Citat: Bocko  u Svibanj 13, 2013, 16:40:02
Kakvi problemi?
Btw ja sam plinaše vidio samo na 7a. Koje sve linije voze s njima?

Jučer su bili na 1,2,4,7 I misilm na 2a
na 4 su bili 803 i 804

ikar


221

Citat: tramvajac 92  u Svibanj 13, 2013, 18:23:20
Sad detalji - jel ima postavljene prozore cijelom dužinom busa ili samo ova zadnja 3 kaj se vide?

Ima šest s lijeve strane (tri zadnja su otvorena) i tri s desne strane.

Spiker

Sad će se vidjeti kvaliteta Citelisa. U prometu su. Punionica radi.
U Zagrebu se nisu pokazali pouzdanima.
Te gube vodu, klapa podvozje, senzori na vratima... uvijek neke glupe sitnice koje kvare dojam.
Uglavnom, imaju puno veći prosjek prijava kvara po voznoj jedinici, a pogotovo ako bi gledali prijeđene kilometre, nego MAN i MB. Problem Zagreba jest što su oni vrlo rijetko, mislim-nikada, bili na punoj službi i rasporedu. Možda je problem i ugovor o održavanju pa zetovi mehaničari baš i ne drže do njih nego zovu ovlašteni servis za svaku sitnicu. Kako je to riješeno u Rijeci? AT ima lokalno ovlaštenje za popravke i servise? Kako je riješeno eventualno stajanje vozila zbog kvara? Zagrebački su došli iz Italije i imali su mnogo nedovršenih detalja koji su se riješavali nakon isporuke vozila zetu. Riječki su iz Češke i to bi trebalo biti bolje.

Shole

Mislim da im treba dat barem jedno mjesec dana za prve dojmove. Dječjih bolesti je bilo uvijek na svim serijama buseva i ova sigurno neće bit izuzetak.  Bitno je da bus dobro ide, da može bez problema odradit cjelodnevnu smjenu, i da se napuni plinom za 15-ak minuta ako je sam na punionici, odnosno 20-ak  ako se pune dva ili tri istovremeno.

Portos

Prošlo je 20 dana. Kada se pune autobusi, izdrže li punu smjenu? Potrošnja? Pune li ih tokom dana ili navečer prije odlaska u garažu? Tko ih vozi na punjenje? Puno pitanja na koja bih volio dobiti odgovor.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

ikar

Pune se preko dana... I to se skidaju sa linija radi odlaska na punjenje :P

kico101

Negdje sam pronašao da im je autonomija ( u prosjeku ) 250 km ( ako je spremnik 100 kg, a prosječna potrošnja oko 40 kg/100 km ). Na ravnoj jedinici, čiji je krug oko 20 km ( zaokružimo, iako je nešto više ), to bi značilo 250/20=12,5 krugova x 1,17h ( krug )=14,6 sati. To bi značilo ako bus krene na liniju u 5,00 da će izdržati do oko 19,30, ali na punjenje treba već i ranije. Na brdskim 4 i 7A je vjerojatno još i kraće.

Pitanje za upućene: Treba li  ove autobuse stavljati na kraće necjelodnevne ili pak prekidne smjene ili čemu uopće autobusi koji ne mogu izdržati cjelodnevnu smjenu bez punjenja?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Majstor

Ekologija nakon nekog kraceg vremena shvatis da sve to
nema smisla pa lijepo odustanes i parkiras ih u garažu gdje
najmanje smetaju i vozis ko i do sada sa MB i MAN vozilima
do pobjede  :P
Samo mi sudite pošteno !