Punjenje linija

Autor Boki651, Studeni 21, 2007, 15:22:26

kico101

To je istina. Ali zašto je onda 633 neki dan išao za Hreljin. Koji  bus je njega mijenjao?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Citat: kico101  u Prosinac 11, 2007, 12:09:29
To je istina. Ali zašto je onda 633 neki dan išao za Hreljin. Koji  bus je njega mijenjao?

Ostavili su ga ujutro na servisu i uzeli drugi. Kako je bio 633 u garaži dali su ga pričuvi. A pričuva je bio vozač sa poljanske smjene   ;)

kico101

Vrlo zanimljivo. Čovjek sa svojim busom na privremenom radu na čočmaniji. ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Izgleda da opet fali buseva. Ali sad nisu posuđivali grad-prigrad nego monotral vozi smjenu od pomorske, umjesto 601 koji je opet imao problema sa vratima. Imao sam prilike danas sa našim kolegom sa foruma ić Kastav-Spinčići-Trinajstići sa 535. Nadam se da su mu uspjeli napravit 601 i da nije išo za Hreljin sa 535  ;D

tiki

Hm, sto je sa 20 Marčelji. Vidio sam prosli cetvrtak i danas 493 umjesto (sto treba voziti?, oko 2 i 20)

ikar

Citat: tiki  u Prosinac 11, 2007, 22:12:02
Hm, sto je sa 20 Marčelji. Vidio sam prosli cetvrtak i danas 493 umjesto (sto treba voziti?, oko 2 i 20)

683

NP-549

Citat: ikar  u Prosinac 11, 2007, 21:25:26
Izgleda da opet fali buseva. Ali sad nisu posuđivali grad-prigrad nego monotral vozi smjenu od pomorske, umjesto 601 koji je opet imao problema sa vratima. Imao sam prilike danas sa našim kolegom sa foruma ić Kastav-Spinčići-Trinajstići sa 535. Nadam se da su mu uspjeli napravit 601 i da nije išo za Hreljin sa 535  ;D
Ma napravili su vraga.  Jučer navečer je sve bilo O.K. i jutros u 8 se parkiram ispred kuće i neće da se zatvore.  Ventil nešto šteka.  Morat ću ga popodne ostavit, a ako nebude drugog možda opet uleti monotral.  Barem nema gužvetine unutra ko sa 601.  U ponedjeljak je bilo malo manje od 100 ljudi, a jučer 82.  Nemoreš disat unutra, nevidiš ogledala, ni nutarnja ni vanjsko desno i tako do Rubeši.  Tamo ih siđe sigurno 20-ak.

nukleusri

Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

tiki

Danas ujutro u 7:20 iz Opatije (dakle oko 6:50 iz Rijeke) vozio 500 a ne 595. Netko zna zasto?

ikar

Pukla kuka od prikolice na 595. (Ili tako nešto)

nukleusri

Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

ikar


nukleusri

606 umjesto 697 večeras
708 na 7ici ovaj tjedan bio
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

Dino

#43
Od 17.12 novi raspored za 3a. Busevi idu sve češće, ali neznam od kud im toliko buseva? Novi raspored sam pronasao na stanici na Mlaci. Na službenim stranicama još ničeg nema.

ikar

Dodaju se 3 smjene. Znači 1 bus više tokom cijelog dana.