Vozni park

Autor Dorijan, Studeni 22, 2007, 08:53:06

Dorijan

Nastavak slijedi..........

ikar

536 izašo iz limarije. Nisu radili kompletno sve nego samo iza i oko kotača.

kico101

Da li je izašao na cestu ili je još pod tretmanom?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Na cestu i na svoju smjenu na dvojki od 6 do 17 sati.

kico101

Ide izmjena u tablici. Thnx.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar


daMassa

Pitao sam na starom forumu, ali posto tamo skoro da nema nikoga vise pitat cu jos jednom ovdje:

Neki dan stojim na stanici i cujem iza ledja po zvuku (da, dosta poznam zvukove buseva, tako me jedno vrijeme bunilo zasto se stari MAN cuje kao SANOS  ;D) da dolazi "kašeta" (SG240). No zvuk vara jer kad sam pogledao vidio sam SG220. Jel to fakat motor ugradjen od SG240 u SG220 ili samo mjenjac automatski pa me taj zvuk mijenjaca zavarao? Ali nebih rekao da je samo mjenjac, kad je dao gas ima identican zvuk kao kašete...

Linija je 32, e sad moze mi netko rec gbr, ja mislim da je 496 ali ono fakat nisam siguran....

ikar

449 je jedini stari MAN sa automatik mjenjačem. Moguće da si njega vidio, on vozi u 7:25 32-ku za Lovran (8:20 Lovran-Rijeka).

daMassa

Da, bit ce da je taj, jer je u 07:32 bio na Kantridi...

ikar

Kombi 102 na servisu kod Renaulta na Vežici.

shef

Jedan od Regija je zatvoren u hali MAN-PSC-a u Čavlima.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

Citat: shef  u Prosinac 14, 2007, 08:29:03
Jedan od Regija je zatvoren u hali MAN-PSC-a u Čavlima.

Najvjerojatnije 683. Već ga nema više od tjedan dana na liniji.

shef

G.Damir Cupać (autor članka) nije mi baš jasan:

Sljedeće godine iz cijene komunalne usluge prikupit će se 5,5 milijuna kuna za nabavu 25 novih autobusa

Ako dobro razumijem, ove godine ništa novo (tako je i Ćiro bio najavio), a sredstva se prikupljaju za shopping 2009-te.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

Bit će shopping '09. Očekujemo buseve sa klimom.  ;D  Pretpostavka za nabavu da će biti 20 monotrala i 5 solo.

kico101

Moguće 15 gradskih i 5 prigradskih zglobnjaka i 5 turističkih solo. Ili griješim?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.