Ostali prijevoznici i agencije u Dubrovniku

Autor dulib, Studeni 24, 2007, 16:07:12

man750

Citat: dulib 05.02.2007Nastavak slijedi:
Neki vozaci nisu krili zadovoljstvo potporom i slikavanjem


kolona prosljedjuje niz 'kapelicu' i Iza Grada prema Pilama, drugi krug













Citat: niksa 05.02.2007Sad je dube na potezu..najbolje da vrati tramvaj

Citat: dulib 05.02.2007ha, ha, hoce...
http://zeljeznice.net/forum/viewtopic.php?t=3483&postdays=0&postorder=asc&start=30

Citat: man750 06.02.2007
Citat: erobussZna li itko da li je tvrtka od Nika Pulića imala ikakve MB Travego autobuse, točnije 4 komada istih ???
Tvrtka "Dobrota auto" imala je tri travega i setru S215HD.Imali su posebne reg.
Travegi DU002NP,DU007NP,DU008NP,a setra DU003NP.
Zadnja tri busa Su dobili nove tablice DU redovne (vlasnik Autoherc Metkovic) ,a mogao bi i cetvrti,ako nije u meduvremenu.
nisam ga vidio vec deset dana.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

man750

#16
Citat: erobuss 06.02.2007
Citat: man750
Tvrtka "Dobrota auto" imala je tri travega i setru S215HD.Imali su posebne reg.
Travegi DU002NP,DU007NP,DU008NP,a setra DU003NP.
Zadnja tri busa Su dobili nove tablice DU redovne (vlasnik Autoherc Metkovic) ,a mogao bi i cetvrti,ako nije u meduvremenu.
nisam ga vidio vec deset dana.

Zato i pitam. Jučer sam čuo da je Autoherc kupio te autobuse. :D

Hvala! ;)

Citat: man750 06.02.2007dulibe po tvojoj ocjeni jeli bilo vise ucesnika u ovom ili proslom protestu.

Citat: niksa 06.02.2007
Citat: man750dulibe po tvojoj ocjeni jeli bilo vise ucesnika u ovom ili proslom protestu.

Evo pa sam procjeni..nije neka kvaliteta al ko za prvi put.. :)

Citat: dulib 06.02.2007
Citat: man750dulibe po tvojoj ocjeni jeli bilo vise ucesnika u ovom ili proslom protestu.
ne znam, trebalo bi biti jednako. cini mi se da su prosli put bili zbijeniji u duzu kolonu, a ovaj nekako razdjeljeni u vise kolona, sto je ostavilo privid da je prvi bio masovniji, barem po mom vidjenju

Citat: man750 06.02.2007
Citat: dulib
ne znam, trebalo bi biti jednako. cini mi se da su prosli put bili zbijeniji u duzu kolonu, a ovaj nekako razdjeljeni u vise kolona, sto je ostavilo privid da je prvi bio masovniji, barem po mom vidjenju
dulib hvala

Citat: man750 06.02.2007
Citat: niksa

Evo pa sam procjeni..nije neka kvaliteta al ko za prvi put.. :)
nazalost nedavni tehnicki problemi mi ne dozvoljavaju da pogledam snimku,ali nadam se da ce biti vrlo skoro u potpunosti rjeseni

Citat: niksa 06.02.2007
Citat: man750
nazalost nedavni tehnicki problemi mi ne dozvoljavaju da pogledam snimku,ali nadam se da ce biti vrlo skoro u potpunosti tjeseni
Aha tu smo dakle...tehnièki problemi...e pa ne osuðuj one koji proðu kroz crveno..možda i oni imaju tehnièkih problema ko ti sa you.tube

Citat: man750 06.02.2007
Citat: niksa
Aha tu smo dakle...tehnièki problemi...e pa ne osuðuj one koji proðu kroz crveno..možda i oni imaju tehnièkih problema ko ti sa you.tube
kakve veze ima nepostivanje propisa i opasno ugrozavanje tude sigurnosti s tim da je meni blokirao PC?

Citat: niksa 07.02.2007
Citat: man750
kakve veze ima nepostivanje propisa i opasno ugrozavanje tude sigurnosti s tim da je meni blokirao PC?
Nema sa tvojim kompom al je možda tip kojeg si vidio imo teh.problem pa nije stao na crveno..nego kako to da nemoš vidit clip tamo?

Citat: man750 07.02.2007
Citat: niksa
Nema sa tvojim kompom al je možda tip kojeg si vidio imo teh.problem pa nije stao na crveno..nego kako to da nemoš vidit clip tamo?
napravio sam recovery i sad imam samo tvornicke postave jer ostale instalacije su mi doma ,ali ja i komp nismo.
Ako je bus imao tehnicke probleme,pravi profesionalac bi ga ostavio u garazi,a nebi ugrozavao oatale sudionike u prometu,svoje putnike,sam bus a na poslijetku i sebe.

Citat: niksa 07.02.2007Ma znaš kako je...baš zato što je profi zna kad smije kroz crveno  ;D al neæemo o tome..odosmo off topic
Ništa onda..kad sklepaš pogledat æeš iako je snimljeno sa DUtv,a trebo sam držat antenu u odreðenom kutu i pantaruo u zubima da se nešto vidi,pa kvaliteta nije dobra..bolje se vidi RAI od ove naše tu sa kuneja  :o
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

man134

pa ljeti bude parkiranih auta ali mismo naviknuti na to  ;)

miky

Pisite malo ekipa iz Dubrovnika, sto se dogadja po Gradu. Tko je kupio autobus, tko je sto mjenjao u floti itd.

miky

Ajde ajde, sve se zna, pogotovo vi vozaci Libertasa...

miky

Danas sam u Dolima sreo Setru 315 HD col tablica, zna li tko je li dosla u Grad ili je produzila u Crnu goru.

man134

Citat: miky  u Prosinac 22, 2007, 22:45:23
Ajde ajde, sve se zna, pogotovo vi vozaci Libertasa...
na koga ciljas vozaci libertasa MIKY ?

miky

Ima vas 10-ak sto ovako ponekad vozite za privatnike...

man134

Citat: miky  u Prosinac 28, 2007, 22:26:03
Ima vas 10-ak sto ovako ponekad vozite za privatnike...
neka mala im ocito placa pa radu za privatnike neka ljudi rade imaju i pravo  ;) ;)

mickey mouse

Ajdemo mladići sa aparatima, slikavajte, ima dosta novih prijevoznika, zamjenjenih autobusa, novonabavljenih...
No.5 će ovaj tjedan dovest još dvije S 315 GT HD, Đuraš transporti je od Gabriela travela kupio također 315 GT HD, a Gabriela uzima S 250 Special od Olivari-a iz Rijeke. Najam Rota je prodao S 215 HD, a kupio Volvo od Korčula prometa, usput taj Volvo je još u bojama Generalturista...Ima još...

kriticar

ovo je prinova među Dubrovačkim autobuserima,možda će miky znati čiji je.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

miky

Obuljen Travel Dubrovnik, u 11.-om mjesecu kupio Setru S 315 HDH od Gene iz Zadra, a sad ovoga MAN-a iz Čakovca.

miky

MS Tours, Mišo Matuško danas viđen u Munchenu, preuzima Setru S 315 HDH, navodno crvene boje.

erobuss

Prijevoz STI-JEL. Ova Setra je danas bila u Međugorju.


miky

Ima na B.Kuku Neoplan mali DU 0005-MK bijeli, koji je ono model?