Kantić touristik – fotografije

Autor busfan, Prosinac 01, 2007, 14:32:52

amar


Almir


amar

joj jedva cekam kuci u gracanicu, kad onda podjem da uderam po slikama. ... uhhh

Almir

i ja sam ih danas vidio 5 al samo ovu cetvorku sam uspio slikat..a na ovoj drugoj slici ovaj drugi autobus je cak uspio pretec ovog prvog na pravcu..al nisam to upiso slikat :)

amar


mate


Majstor

Jel moguće da zadnji lijevi dio ove Setre još nemamo u temi ?
Samo mi sudite pošteno !

amar

kako mislis, imamo, sad jel mislis na ovu posebno setru ili na bilo koju kanticevu 417 ?

Man lion's coach

Mogu li se i po cemu vise razaznati ove setre osim po duzini ?

amar

normalno uz duzinu se razlikuje i broj prozora, bunkerskih otvora i po oznaci iznad vrata ...

manoplan

Ljudi dajte malo lakše sa tim slikama. Imamo 500 slika jednog te istog autobusa iz svih kuteva. Još samo fali fotografija odozdo ili iz getribe  ;). Mnogi ovdje vole Kantića, ali treba ipak imati mjeru.

amar

#311
 nerazumijem kako su isti busevi, svaki dan je drugi bus... sretno  ipak ovo je kantic a ne autotrans koji ima ogroman vozni park, de se vi malo razumite,  uostalom ja cu da postavljam slike a vi brisite, ako vam se nesvidjaju ili smetaju ...

amar

#312
Jucer
Setra 045-J-921

Danas
Setra 407-M-544
Neoplan 533-M-332

17.06.
Neoplan 533-M-332


16.06
Sky 820-A-322

14.06.
Setra 157-T-588

znaci, setre su razlicite, nema ni jedna da je ista bila, drugo je sto su u kantica sve kao nove, i sve isti logo i sve, jedino je neoplan isti 3 dana bio, jer taj neoplan radi na relaciji do doboja, pa istog salju, znaci 5 dana su slike iz sarajeva i nastojim da su sto zanimljivije i ljepse za vas, ostale slike, iz gracanice, s jelaha, iz sarajeva ekskurzije, mnostvo slika, kako mozete onda reci da su iste, trudim se da nam prikazem na sto ljepsi nacin a vi tako, iso sam u firmi direktno, radi sebe i radi vas, da vidite kako i tamo izgleda, itd itd ... druge su pozicije slika, jedino sto si ti manoplan mozda danas gledo zadnju stranicu pa mislis da su sve iste, pogledaj malo bolje ... ako je problem opet recite .. cak kontaktiram kantic nonstop radi informacija o vozilima, o linijama, o novoj 431 dt da je danas stigla, da cu dobiti od njih danas slike, jer sam ih zamolio ako mogu kad dodje setra da je slikaju, ljudi su i to za mene uradili, nerazumijem kako ima 500 slika jednog te istog busa, ima mozda neoplana, eto ako je on problem, necu ga vise slikati ...

tomekk

setre jesu različite po regama, ali zato su sve naizgled iste, uz to puno vam je slika iz sarajeva, one betonske blokove već sanjam pred kojima slikate te autobuse i zato to već polako iritira....
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

amar

to je trenutno, slikao sam i jelah, i sarajevo na cesti i  buseve s ekskurzije, mnoge slike iz gracanice(kuci sam tamo) gdje imam motor i auto i lakse mi mjenjati lokacije i slikati razlicite buseve, ali imam jos 20tak dana ispite ovdje i ona idem na godisnji kuci i onda vam slikam sve moguce da mozete uzivati, kao sto se nadam da uzivate u mojim slikama ... barem pokusajem da ih hvatam tako dobro ...