Slike iz 2009.

Autor echo, Siječanj 12, 2009, 17:57:30

Berlingo

Viskovo jutros.

Berlingo

Viskovo popodne.Za ovog znam da je GB 113.

shef

Malo za promjenu, da ne budu samo autobusi, servisni Renault Trafic, garažni broj 14, prvi put na forumu:



Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Berlingo

Danas ujutro GB 112.Lokacija Cavle i naravno uvijek popunjena autobusna stanica.

421

Ili Ćiro obnavlja logistiku firme Fordom connect ili su boje Autotroleja nekom interesantne.
Ford izgleda sjajno, kako bilo da bilo!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Berlingo

Danas na  liniji 6. GB 614 ide prema centru. Ako je dobro ispalo ovo bi mogla biti neka panorama nebodera na Turnicu.

Berlingo

Ovoga sam danas na Rivi namjerno pustio da ga uslikam.GB 670.Ma ja ustvari uvijek pustim Trolej pa cak i na skuteru.

Berlingo

Ako sam dobro vidio ovo je GB 704 i okrece prema centru. Lokacija svima poznata.

shef

591 u ovoj krasnoj nedjeljnoj večeri sa novom reklamom:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR


Bari

#55
499


KREPAT MA NE MOLAT !

thomcro

669 u akciji na kolodvoru ;D.


Pozdrav by thomcro


Berlingo

A mislim da cu se sloziti s shefom.I meni se ovaj svidja s novom reklamom.Ali nije bila predivna rijecka vecer nego iznimno sparna.Na liniji 5.A ovaj do njega bi mogao biti 710.Nisam siguran.Vidio sam da je trojka. 

Berlingo

Nedjelja navecer u Lovranu s 671.Kasnije sam ga uhvatio tek u Opatiji kraj Zagrebacke banke.Nije mogao u ugibaliste.Parkirani Ford Focus (decko sjedi u autu) i Porshe Carrera (lik na terasi kafica,vidjao sam vec tu facu),naravno RI tablice.Posljedica kolona od 20-ak auta koncert sirena.Neka malo i stranci vide kako se to kod nas radi.

mansg313

TAM-ić na 20 ;D

623 na 2