prijedlog

Autor busi, Siječanj 12, 2009, 08:56:56

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

zvone16

Htio bi predložiti jedan prijedlog, ( Makyu ) sam pričao o tome, al da ne duljim, Moj prijedlog bi bio da ispod svakog posta bude Palac Gore i Palac Dole, on bi označavao Slažem se sa autorovim postom ili Neslažem se ili u takvom nekakvom smislu  ???
ZvoneXp

Shole

Imaš facebook za te pizdarije

manoplan

Shole ti je odgovorio na svoj osebujan način  buljimir, a ja ću ti pokušati detaljno obrazložiti.

Jednom davno, na starom forumu, imali smo ''karmu'' za svakog korisnika. Bila je uključena po default-u. Svatko je mogao ocijeniti drugoga tako da mu oduzme ili doda bod. Naravno, pojedinci koji su došli u konflikt sa drugima su to odmah zloupotrijebili tako da bi svaki dan skidali karmu ''omraženim'' osobama, a sebi su sa drugih nickova dodavali bodove.
Upravo iz razloga da eliminiramo zakulisne dječje igrice, odlučili smo ukinuti takve oblike komunikacije na forumu. Osim toga, vjerujem da smo to davno nadrasli te da nitko ovdje ne vapi za javnim pohvalama, a ni pokudama. Za to postoje PP-i.
Ja bih više volio da postoji neki mod (alat na forumu) za prevođenje nerazumljivih postova napisanih na hrvatskom jeziku , ali nitko ga još nije napisao (programirao). Eto.


St!pe

Citat: manoplan  u Kolovoz 29, 2011, 07:31:14
Shole ti je odgovorio na svoj osebujan način  buljimir, a ja ću ti pokušati detaljno obrazložiti.

Jednom davno, na starom forumu, imali smo ''karmu'' za svakog korisnika. Bila je uključena po default-u. Svatko je mogao ocijeniti drugoga tako da mu oduzme ili doda bod. Naravno, pojedinci koji su došli u konflikt sa drugima su to odmah zloupotrijebili tako da bi svaki dan skidali karmu ''omraženim'' osobama, a sebi su sa drugih nickova dodavali bodove.
Upravo iz razloga da eliminiramo zakulisne dječje igrice, odlučili smo ukinuti takve oblike komunikacije na forumu. Osim toga, vjerujem da smo to davno nadrasli te da nitko ovdje ne vapi za javnim pohvalama, a ni pokudama. Za to postoje PP-i.
Ja bih više volio da postoji neki mod (alat na forumu) za prevođenje nerazumljivih postova napisanih na hrvatskom jeziku , ali nitko ga još nije napisao (programirao). Eto.


Ban.
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

peron24

Citat: zvone16  u Kolovoz 28, 2011, 23:26:13
Htio bi predložiti jedan prijedlog, ( Makyu ) sam pričao o tome, al da ne duljim, Moj prijedlog bi bio da ispod svakog posta bude Palac Gore i Palac Dole, on bi označavao Slažem se sa autorovim postom ili Neslažem se ili u takvom nekakvom smislu  ???

Mogla bi se jedino komentirati kvaliteta nečijih slika,mada ih je velika većina sasvim OK. A ocjenjivati tuđe postove smatram nepotrebnim jer tema rasprave su autobusi i sve šta je vezano uz njih,a ne forumaši...

COVIK

Citat: peron24  u Kolovoz 29, 2011, 19:55:51
Citat: zvone16  u Kolovoz 28, 2011, 23:26:13
Htio bi predložiti jedan prijedlog, ( Makyu ) sam pričao o tome, al da ne duljim, Moj prijedlog bi bio da ispod svakog posta bude Palac Gore i Palac Dole, on bi označavao Slažem se sa autorovim postom ili Neslažem se ili u takvom nekakvom smislu  ???

Mogla bi se jedino komentirati kvaliteta nečijih slika,mada ih je velika većina sasvim OK. A ocjenjivati tuđe postove smatram nepotrebnim jer tema rasprave su autobusi i sve šta je vezano uz njih,a ne forumaši...

Mislim da nema nikakva smisla komentirati nečije slike.niti smo profesionalni fotografi (većina od nas) niti imamo profesionalnu opremu za to.Tema foruma kako sam kažeš su autobusi i sve vezano uz njih a ne forumaši i kvaliteta slika.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Ante M.

Predlažem da se član autoparts banira ili dobije opomenu jer na svaki moj komentar iznese da lažem da ja ovako da ja onako evo citirat ću poruku :

mali ja ću tebe reći da te baniraju i ajdu sad ća


sa 13 godina si oden i sereš kad posereš pusti vodu a sad ću reć ja moderatoru jer ga poznajem da tebe banira tako si srao i na cenzurica.net forumu pa su te bili banirali i sad kani se više ap jer ćeš imati problema sa palcom


Inače ne želim da se nikoga ne banira ali je ovo po meni prevršilo svaku mjeru , naređuje mi da se ostavim ja Autopoduzeća koda im nešto činim zato predlažem da dobije opomenu ili ban ljep pozdrav .  ;) ;)

Paško

#23
Po meni i su vaša kretenska prepucavanja i još gluplji postovi prevršili svaku mjeru, a za ovakve stvari postoje privatne poruke (iako, budimo iskreni, jedva čekamo svaku tvoju)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

shef

Ono što će vam se dogoditi jest da ćete obojica nestati odavdje, što sam ti i najavio. Mislim da je osoblje imalo već i puno previše strpljenja, a mi nismo ovdje odgojna ustanova. Posljednje upozorenje.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Servis

Citat: shef  u Lipanj 15, 2013, 19:06:31
Ono što će vam se dogoditi jest da ćete obojica nestati odavdje, što sam ti i najavio. Mislim da je osoblje imalo već i puno previše strpljenja, a mi nismo ovdje odgojna ustanova. Posljednje upozorenje.

Upravo tako, bilo bi dosta ove sprdačine ili će se letjeti odavde.