Kvarovi autobusa (2)

Autor MB FAN, Veljača 06, 2018, 22:17:24

sniff

670 s upaljena sva četiri žmigavca i uz pratnju novog ZETovog Peugeota Boxera viđen na Maksimirskoj u smjeru Dubrave pred cca pola sata...

jakov5

jutros 684 na 118 bio u kvaru
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

GT-R

Ak se ne varam gbr. 545 odvucen sa okretista Trnava dizalicom u garazu, a prije par dana 401 isao u Resnik.

MAN truck bus

Taj 401 baš radi probleme. Duže vrijeme stoji u garaži i ide na relaciji Resnik - APD - Resnik.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

leonardo123

Citat: MAN truck bus  u Ožujak 24, 2018, 06:43:27
Taj 401 baš radi probleme. Duže vrijeme stoji u garaži i ide na relaciji Resnik - APD - Resnik.
Ili možda vozi na relaciji Svetice - Vinec - Krematorij?
17.2-20.2, 25.2, 5.3-16.3.


MAN truck bus

Vozi i to, ali kada ima te razmake kada uopće ne vozi liniju tada vozi APD - Resnik - APD. good_boy
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Dreamwalker

Imaš ti kakve podatke o tome kad je i koliko dugo bio u servisu ili pišeš tek toliko da pišeš? Koliko ja znam, gbr u Dubravi više nije vezan za određenu liniju, a jedan dan u ovoj "pauzi" koju je Leonardo naveo je sigurno bio na 226. Uostalom, autobus je pod garancijom, a ima i plaćeno održavanje i normalno je da ide na sevise.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

MAN truck bus

Jednom sam dobio po ..... kad sam objavio interne dokumente. Čovjek uči na svojim greškama.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Dreamwalker

#38
U topicu Tipovi autobusa na linijama sam za taj period uz 226 našao i još jednu liniju. E sad smo već sa "stoji duže vrijeme u garaži" došli do podataka da je vozio bar 19 dana u mjesec dana. A to je samo ono što znamo.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

leonardo123

Citat: MAN truck bus  u Ožujak 24, 2018, 11:22:57
Jednom sam dobio po ..... kad sam objavio interne dokumente. Čovjek uči na svojim greškama.
I trebao si dobit. Internim dokumentima ti ne bi smio pristupiti. Nažalost, još nisi naučio na svojim (tuđim) greškama. BTW kad već znaš da je 401 u kvaru, o kojem se točno kvaru radi?


MAN truck bus

Kvar na sklopu mjenjača je bio.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

marin

Gbr. 224 jučer zakuhao u Travnom, hitil remenje i dimilo se iz haube. Dosta dugo je čekao servis. Toliko o održavanju i čišćenju kad ti bus zakuha u 3. mjesecu.

Shadowfax24

Malo pretjerujes,otisla je samo gumistucna pa je iscurila sva voda ali motoru nije nista.
Cekalo se dugo jer je Servis bio u Trnavi....

marin

Da pretjerujem, a priče kaj sam čuo od mehaničara u ARZ-u su isto pretjerivanje? Da svaki autobus iz APP kaj dođe je neuredan i neočišćen motor, ALI I DALJE svjetlosnim godinama bolje nego kad dođe iz APD zakorenog lišća i blata po kileru da se niš ne vidi. Treba vremena dok ga očiste pošteno da bi mogli riješit problem. Nemoj štitit ljude "drugare" kad svi znamo kakvo je stanje. Ne da nisam pretjerao, nego sam i ublažio.

STIB

149 upravo odšlepan s Črnomerca
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU