MAN Lion's Classic

Autor maky, Travanj 30, 2008, 21:52:06

maky

Ovo je topic u kojem vrijede ista pravila kao i u MAN Lion`s City. Sve fotke, komentari, pitanja, zapažanja i drugo, vezano uz Lion`s Classic porodicu idu ovdje.

Dakle, nabavljena su 4 MAN Lion`s Classic, 4 MAN Lion`s Classic Ü i 6 MAN Lion`s Classic G (koji će prije ili kasnije krenuti u promet).

Danas se vozih na liniji 2 sa Lion`s Classicom g.b. 241 i na liniji 16 sa g.b. 239.  Dakle, kao šta sam već i govorio. FAINSA sjedala su savršeno oblikovana i lijepo se  čovjek smjesti unutra. Imaju dovoljno debel sloj tapecirunga da ne budu tvrda. Vožnja sama po sebi je dobra, nemam nikakvih zamjerki na udobnost, sve je lijepo i funkcionalno, sholeti u svima drže upajene sve zvučnike od radija, mjenjač ne trza pri šaltanju koje  ni ne osjetite, motor se ni ne čuje. E sad kad smo kod motora. Izgleda da se ovoga puta nisu nabavili moćni 12 litreni motori,  nego čini mi se D0866, ili nešto slično sa 8 litara zapremnine. Malo mi je čudno jer su to prvi motori takve vrste u Splitu. U leru više podsjećaju na rad Isuzuovog motora, nego nećeg moćnog, velikog. Nisam baš pristaša tih malih motorčića, dosta ih tjeraju u visoke okretaje, jer su tako projektirani. E sad, kolika im je trajnost, stvarno neznam.  Žao mi je što nisu  velike motorčine kao u Lion`s Cityja jer mi se čini da u malih nema tako brutalnog ubrzanja, više se snaga razvija nekako linearno, lagano... No dobro, vidjet ćemo još. Raspitat ću se što je ispod suknje, ai po mojoj procjeni, definitivno D0866...

g.b. 241:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

mercedes

e u ovom sam se danas imao priliku vozit bio je 2 i mogu rec da je bus odlican i da se izvana uopce necuje

maky

#2
Opet se vozio u ovom čudu i moram već sad reči da mi se čini da ću zavoljet ove novonabavljene Classice. OK, zvuče ko Isuzuići, motor ide na visoke okretaje, ali po pitanju udobnosti su odlični.  I još shole raspalio klimu na minus 15 °C, bilo je baš ugodno za vozit se. Na drugoj vožnji kada sam ušao, otkrio je kako se pojačava zvuk na zvučnicima za putnike kroz autobus, pa je odvrnio muziku  ;D




I tako, dok sam se vozio, shvatio sam da bi putnici Promet Splita zapravo mogli kraljevski uživati u uslugama prijevoza i imati jedan jako, jaako visoki standard što se tiče gradskog prijevoza, kakav je i u Europi. Klima, muzika, lijepa sjedala. Mislim da kad krenu svi novi da ćemo imati najkvalitetniju uslugu JGP-a u Hrvatskoj. pitanje je samo koliko dugo, dok ne počme uništavanje...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

shef

U solo Classice idu samo D 0836 od 6,9 litara radne zapremine
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

maky

Citat: shef  u Svibanj 01, 2008, 15:16:49
U solo Classice idu samo D 0836 od 6,9 litara radne zapremine
Dakle još manje  :-X
Domalo će počet stavljat ko u osobne automobile... Ali zbilja rade kao neki kombijići i tjeraju ih u visoke okretaje.  Šteta, ali tako je to u modernom svijetu...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Servis

Citat: maky  u Svibanj 01, 2008, 15:27:37
Citat: shef  u Svibanj 01, 2008, 15:16:49
U solo Classice idu samo D 0836 od 6,9 litara radne zapremine
Dakle još manje  :-X
Domalo će počet stavljat ko u osobne automobile... Ali zbilja rade kao neki kombijići i tjeraju ih u visoke okretaje.  Šteta, ali tako je to u modernom svijetu...

Da, velika šteta što motori postaju sve više iskoristivi s obzirom na zapreminu, a ujedno i štedljiviji. Daj ne pričaj svašta. :)

maky

Citat: prljavibluzer  u Svibanj 01, 2008, 15:59:20
Citat: maky  u Svibanj 01, 2008, 15:27:37
Citat: shef  u Svibanj 01, 2008, 15:16:49
U solo Classice idu samo D 0836 od 6,9 litara radne zapremine
Dakle još manje  :-X
Domalo će počet stavljat ko u osobne automobile... Ali zbilja rade kao neki kombijići i tjeraju ih u visoke okretaje.  Šteta, ali tako je to u modernom svijetu...

Da, velika šteta što motori postaju sve više iskoristivi s obzirom na zapreminu, a ujedno i štedljiviji. Daj ne pričaj svašta. :)
Si siguran? Štedljiviji?

Možda i jesu, iako  većinu vremena provode na višim okretajima.

OK, iskoristivost je svakim danom sve veća i veća, sasvim mi je jasno. Turbopounjači čuda čine, ali sad dolazimo do trajnosti. Koliko mogu tako, usudio bi se reći, ekstremno dizajnirani motori trajati, jer ovako su sve komponente motora pod većim stresom?

I da, nisam govorio u tehničkom smislu da je šteta, više kao nostalgičar, pratit malo bolje...  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Servis

#7
Pratim ja, no u bilo kojem smislu nema štete. ;)

Pa vrlo vjerojatno da su ti motori i trajniji. Ne bi vjerovao, ali koriste se moderniji materijali, nove tehnologije, a i sama preciznost je na puno višoj razini.

Evo jedna paralela iz auto svijeta... Dok je VW imao 1.8 90ks motore u Gnojevima, Honda je imala 1.6 160ks motore u Civicima. Pogodi koji motori su bili izdržljiviji: Stara, 8 ventilska sporohodna mašina ili ova drugi manje zapremine, koji se vrtio iznad 7 tisuća okretaja, promjenjivim radom ventila itd? Naravno, redovito održavanje se podrazumijeva.

maky

#8
Ma vidiš ti ovih kompjuteraša. Čim nije na gumb, odma nevalja...   :D

Nitko ne osporava upotrebu novih materijala i  preciznije izrade. Svi znamo da to sve ide naprijed strelovitom brzinom. Ali novo ne znači svaki puta i bolje.

Sigurno je da imaju svojih prednosti (u vidu kompaktnosti,  težine, ispušnih plinova, potrošnje), međutim, bit će i nedostataka, prije ili kasnije. Uostalom, vidjet ćemo, daj Bože zdravlja i ovog foruma pa da raspravimo.

Kad već povlačiš paralele, ameri rade svoje automobile sa zapremninom većom nego kod naših autobusa, pa im prelaze milijune, dok se europski 1.6 slične snage raspadne nakon 300 tisuća...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Servis

"Amerima" je ta praksa ostala iz 70ih kad se galon nafte plaćao "kikirikijem". Hemiji od 5-6 litara, 200-300ks iz njih i vozi u beskraj. Sad i kad kod njih nafta nije više jeftina, takve mrcine sve više nestaju. Odnosno, rezervirani su za top modele.

No već debelo prelazimo u OT.

maky

Vratimo se na temu...

Ovaj macan g.b. 240 je danas vozio liniju 32:




Ako možete primjetit koliko "mesa" ima na gumama:


g.b. 241 standardno na liniji 2. Shole je sav sretan što je dobio novi autobus. I neka je! Cijele ove godine se lomio s DAF-ovima i nek čovjek uživa!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Jedan novi zglobni Lion's Classic G se danas nešto šepurija po Solinu i to bez registracija.Inače na liniji za Kučine(32) stalno voze novi Classici i to dosta često kolko sam moga primjetit.

maky

Citat: markost  u Svibanj 07, 2008, 19:40:35
Danas na liniji br. 10 prvi put novi zglobni Classic.
A iz pouzdanih izvora znam da ga je zbog problema na srednjim vratima još tijekom jutra zamijenio Sanos g.b. 148...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Classic s boka:


Sviđa mi se što imaju velike prozore, tako da kad i ne radi klima, čim bus krene, unutra bude ugodno  8)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Danas je Classic G vozija na jedinici šta i opravdava one slutnje da će novi zglobni Classici vozit samo za Solin i to na linijama 1 i 10 ,a možda i 5 i 13,ali to je već malo teži slučaj.