Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

Shole

Crko i zadnji Šitaro 2 sa trizdvojke.  Od danas ih više nema u prometu !!!

Kapo

Citat: Shole  u Studeni 26, 2012, 16:55:05
Crko i zadnji Šitaro 2 sa trizdvojke.  Od danas ih više nema u prometu !!!
Dali bi se koji od starijih MAN-ova mogao uskoro vratit u promet?
Kapo

NP-549

565 se već vratio, možda još koji bude, ali zasad ne.  Spremni su 412, 454 i 497, samo treba na registraciju

Kapo

Kapo

kico101

#94
Vidim ja već jučer 672 guli 32-ku, a kako kaže koljeg i 597 se uključuje.
Btw, meni doista nije jasno što se želi postići isključivanjem čitave serije novih Citara iz prometa, kada postoji mogućnost da ih se stavi u promet. Kome se kapricira gazda i hoće li biti kakve koristi od toga ( kakav popust na količinu ;D )? Ne znam, ovo mi sve više sliči na cirkus, a ne na organizirani gradski prijevoz ( recimo danas usred špice na 7A - 605 ). Uštede? Hm, možda, ali samo kratkoročno.
Nisam za uvrede Autotroleju, ali ovo što se servira građanima u posljednjih godinu dvije je potpuno izvan logike, da ne kažem kakvu težu riječ ( naravno vozači, održavanje i ostali koji moraju raditi kako im se kaže-ne mogu snositi odgovornost za generalni kaos sa rasporedom vozila ).
Vjerojatno će mi netko prigovoriti da je ovo najbolje što se može izvući ( gledajući jedinice lokalne samouprave i njihove sposobnosti- to još i može proć ), ali ja baš nisam siguran u to. Nikada nisam i neću neodgovorno pljuvati po Autotroleju, ali ponekad bi bilo dobro malo i oslušnuti glas naroda, osobito, ako taj glas nije zlonamjeran.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

M.A.N. boy

pa jel stvarno moguće da svi busevi iz te serije imaju neku gresku tj da se stalno kvare al bas svi? ili netko hoće ubrat pare na popravku?  znam da sad nema ovlastenog servisa za popravak al cak i da ima pa oni su non stop na popravcima.  a kolko citam nijemci im stalno produžuju garanciju bas zbog tih stalnih kvarova.

Mirta

Citat: kico101  u Studeni 26, 2012, 20:01:58
Nikada nisam i neću neodgovorno pljuvati po Autotroleju, ali ponekad bi bilo dobro malo i oslušnuti glas naroda, osobito, ako taj glas nije zlonamjeran.

Dovoljno je pogledati Autotrolejevu web stranicu. Ne pljuvaju svi po njima, ima i dobronamjernih pitanja i primjedbi, ali na to nema odgovora. Valjda nema urednika/urednice.
Nikad ne reci:"Nikad!".

NP-549

#97
5 + 5  =  0

421

U RI stoje Citari, u ZG Citelisi- razlozi vrlo banalni!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Bari

Nadam se da se prati vremenska prognoza  ;)
KREPAT MA NE MOLAT !

Bocko

Ma nema snijega, sada rekli na televiziji da neće biti snijega u Rijeci, već samo kiše

ikar

Mogu oni reć na televiziji šta će, ali na Kastvu i Viškovu pada snijeg!

ikar

#102
Toliko o tome da neće padati, na Vežici upravo počeo, na Viškovu 2cm.

BTW - u osam sati se uvodi 2. stupanj pripravnosti, meni se čini da malo sve kasni danas - ceste su već trebale biti posipane...

LD470

u lovranskoj dragi preko 3 cm, "Grizli" pomalo prolazi s 604, al izgleda da mu je u 18:00 bio zadnji polazak danas.

NP-549

Citat: LD470  u Prosinac 07, 2012, 18:45:44
"Grizli" pomalo


Ajde neka san i to doživel  ;)

  good_boy