Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

Bocko

#150
Lijep video o vozačima Autotroleja, puno zanimljivog se nađe


MojaRijeka.hr - Vozač gradskog autobusa - Autotrolej
Posao vozača javnog prijevoza specifičan je po mnogočemu. Ugodna i sigurna vožnja nije tema komentara putnika, dok i najmanji propust izaziva prijekor. Svi imamo iskustvo javnog prijevoza, no kako ta slika izgleda s druge strane? Kako se prilagoditi životnom ritmu u kojemu budilica zvoni u 3:30? Kako izgleda posao u kojoj postoji odgovornost za stotinu i pedeset putnika?



A ekipu je ugostio jedan od mojih najdržaih vozača ;)
Isti onaj iz šestice

ikar

Novi "test vozač", više nije S.S. u điru...

amalok.95

Dali možda netko ima sliku od PEL-a ? ( ona mala crna kutija )  ;D

little-perfect-fairy

Isprobane i nove bicikle po Lukobranu. ;)









(slike: novi list, NP, GČ)

ikar

Ma nemoj me je*** da su vozače angažirali da provozaju bicikle :D

little-perfect-fairy


M.A.N. boy

#156
haahhahahahahahah ja ne vjerujem,   vozači su isli napravit đir bicom
a taman kad pomisliš da si vidio sve na ovom forumu uvijek se pojavi nesto novo

zvone16

Ali nije sve prošlo bajno  ;)
ZvoneXp

ikar


dragec52

#159
Citat: ikar  u Svibanj 02, 2013, 09:29:37Novi "test vozač", više nije S.S. u điru...
Angažiran novi "test vozač"


kico101

Pozdrav, majstore. Plava kapica ide odlično uz novi RAL. ;D ;)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

dragec52

Poz   Kico.Nedostajete mi.

djuro

Gledam ove fotke i mislim na što to sličite, košulja kratkih rukava i kravata je vrhunac neukusa, rekao bih čak i totalno seljački. Netko tko barem malo drži do sebe to nikad nebi odjenuo.

http://www.kravate.hr/blog/2012-07-19/kravate-i-ljeto---kako-si-olaksati-nosenje-kravate-ljeti-.htm

shef

A majke ti, ovo se pretvorio u forum za bicikliste, a bogami i za Modnog Mačka... >hammer<
Volio bih te vidjet na 40 stupnjeva u košulji s dugim rukavima koju ti je kupila firma, znači najjeftinijoj i najgoroj koja postoji..
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

djuro

U čemu je problem?
Košulja kratkih rukava bez kravate i to je to, puno ljepše nego ovako kao seljačine i debili (bez uvrede, molim).