Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

Bocko

Ne kužim pitanje. Pa izradu City kartice kao i mjesečnu kartu plaćaš gotovinom na prodajnim mjestima Autotroleja kao i do sada.
Jedina razlika što ćeš umjesto starih pokaznih imati karticu i što je ne pokazuješ vozaču već je prislanjaš na uređaj ispod cvikalica zvan validator.
Sve ostalo je isto.

Bari

Navodno se razmišlja i o postavljanju vadilatora i u sredinu i na kraj autobusa, da se ne guraju svi na prva vrata da bi kartu prislonili. Nadam se da će i kontrola biti razumna, jer nekad je uspjeh ući u autobus, a kamoli još i "cvikati" kartu.
KREPAT MA NE MOLAT !

111222

nemojte zamirit na pitanjima, oću da budem siguran u sve :D to ću riješavat danas tokom jutra

111222

kartica riješena  ;D ljudi fala na pomoći  :)

primavera

Citat: Bari  u Rujan 22, 2014, 23:56:44
Navodno se razmišlja i o postavljanju vadilatora i u sredinu i na kraj autobusa, da se ne guraju svi na prva vrata da bi kartu prislonili. Nadam se da će i kontrola biti razumna, jer nekad je uspjeh ući u autobus, a kamoli još i "cvikati" kartu.
Neznam baš jer validator košta jako puno  yahoo,više od 1000 eura!!!! Pa računajmo koliko treba!!!!!

zvone16

Neko tu vrti ogromnu lovu, sam validator nemre koštat više od cca 1000kn i to sam puno rekao
ZvoneXp

primavera

Citat: zvone16  u Rujan 23, 2014, 22:26:24
Neko tu vrti ogromnu lovu, sam validator nemre koštat više od cca 1000kn i to sam puno rekao
Slažem se u potpunusti ,ali ako kažem da se validator sastoji od osam dijelova i da samo čitač kartica košta preko 900,00 kn onda je sve jasno.Možda Penta da neki popust ali čisto sumljam.Ovo je njihov proizvod ,tako da živio RCC!!

mivano


MB Citaro

hahah ovo je nova vrsta reklama

lussin

Ne bi se čudio ni da je ovo Cresanin stavio. Njima je svaka reklama dobra reklama

111222

jel ikako trolej imao namjeru kupit još par "conecto harmonika"?? nekako sam dojma da su puno, puno bolji nego citari

Shole

#281
Trenutno su u điru samo  CNG autobusi tako da ništa od toga.  A osim toga, ovakav Conecto se više ne proizvodi, a onaj novi je sličan Citaru.   Ponukani iskustvom,  mislim da smo mi do daljnjega završili s Mercedesima.  Čeka se još jedino rasplet sudske trakavice oko 714-723,  i nova isporuka onog što izaberemo.  S obzirom da navodno stižu 728-i 729 do kraja godine (još 2 Arwaya),  nove Mečke bi trebale bit 730-739.

Od plinskih još treba doć 5 solo i 4 zgloba i onda još 10 solo što bi bilo  812-816 solo Urbanway,  817-820 zglobni Urbanway,  i  821-830 još 10 solo CNG

mivano

#282
Spot putokaza - kadrovi terminala Jelačićev trg

111222

566 u 2.15 jutros/noćas vozija studente do centra s kampusa...naravno, pun k'o šipak

Bocko

Imaju li Citari zaštitu ili nešto da ne mogu voziti dok neka vrata nisu zatvorena?
Pitam jer je očito da plinaši tj. Citelisi nemaju.
Ušao sam u 808 kod studentskog doma i sve od Tehničkog faksa do Žabice su zadnja vrata bila otvorena.
"Frajeri" su držali vrata otvorena tj. bila su naslonjena na njih ali osim stalnog bip zvuka na ploči vozača on je normalno vozio i nije ga previše smetalo.
Inače sam nažalost upoznat s ovakvim ponašanjem "frajera" ali vozač po pravilu ni ne krene ili ako i krene odmah i stane, digne se i dere da se maknu s vratiju.
Mislim da Citari 2g ne mogu ni krenuti ako vrata nisu zatvorena jer postoji blokada.
U Citelisima ne postoji takva zaštita?