Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

zvone16

Ja ti dobronamjerno govorim i uz pretpostavku da ću dobit opasku moderatora, nemojmo bit govna.. Ja radim i baš jedan poput tebe se neki dan našao

U firmi sam 7 sati u uredu i odem u prizemlje di nam je bar za goste itd i nađe se jedan šupak i prijavi me šta sam pet minuta bio dole popio cugu.

Molim te nebitno je isti vozač i dal je kutiju popušio ili ne ako to njemu paše njegova stvar.

Ljudi smo i samo jedni drugima sranja radimo i prijavljujemo se jer smo govna.

On vjerovatno ima obitelj itd, sad će dobit 5-10% sa plaće zbog jednog tebe
ZvoneXp

Shole

Ima ljudi kojima se tolerira jer rade bez riječi po 250 sati mjesečno.  Oni koji uvijek traže ustupke i posebne smjene njih redovito odere po džepu

Bocko

Meni je žao drugih vozača, koji su okorjeli pušači, koji isto voze smjenu bez pauze pa trpe i ne puše.
Ovaj vozač, koji liči na starijeg kradljivca iz Sam u kući prije je vozio "kao go*no" (kada si ti prvi to spomenuo tu riječ), naglo kočio, kretao itd. Sada malo bolje.
Prije 2-3 mjeseca, ista linija, drugi bus lik završavao cigaretu kod male pjace da bi opet zapalio novu kod Bille. Ej? Jedna cigareta za drugom, dok voziš? I cijeli autobus po cigaretama smrdi.
Ako svi drugi vozači iako bi htjeli pušiti to ne rade, pa ni on ne bi trebao. Nije da mu je to prvi put.
To je kao da ti uzimaš svakih pola sata pauzu i ideš dolje popiti "pivo-dvije" ili što već. Jedno je da "se dogodi jednom u par mjeseci" a drugi put je da kada god vidim tog vozača ima cigaretu u rukama.

mivano

Izvor: NREF, Facebook


MB Citaro

Sad sam na na čvoru Hosti na izlazu vidio ekipu iz Ri plus kako prije semafora postavlja stup za znak stajališta.
Možda se priprema neka nova trasa postojeće ili nove linije.

mivano

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Incident-na-liniji-za-Bakar-Stariji-ucenici-sprijecili-ulazak-mladih-u-bus-intervenirala-i-policija

"MALTRETIRANJE
Incident na liniji za Bakar: Stariji učenici spriječili ulazak mlađih u bus, intervenirala i policija


Ilustracija arhiva NL

Autor: Ingrid Šestan Kučić   
Objavljeno: 15. rujan 2016. u 9:11

Na autobusnoj liniji 26 kroz Bakar učenici viših razreda Pomorske škole su se zatvorili u autobus te nisu dopustili ukrcaj  vozaču i učenicima nižih razreda

RIJEKA  Na autobusnoj liniji 26 koja prolazi kroz Bakar i koju koriste učenici Pomorske škole Bakar jučer je došlo do manjeg incidenta zbog čega je ravnatelj škole Gordan Papeš pozvao policiju, a problem su izazvali učenici viših razreda te škole koji su se zatvorili u autobus te nisu dopustili ukrcaj u autobus učenicima nižih razreda. Prema priopćenju PU primorsko-goranske, učenici u autobus nisu htjeli pustiti ni vozača.



– Policijski službenici III. policijske postaje Rijeka zaprimili su jučer oko 13.10 dojavu iz srednje škole u Bakru zbog problema vozača autobusa koji prevozi učenike navedene škole (vrata autobusa su bila zatvorena  kada je htio ući u autobus). Dolaskom policijskog službenika na mjesto događaja nisu utvrđeni elementi za policijsko postupanje – stoji u priopćenju.

U Autotroleju, pak, kažu kako je tijekom navedenog zastoja došlo i do oštećenja unutrašnjosti autobusa.

– Iz Pomorske škole na mjesto događaja pozvana je policija te je autobus  nakon policijske intervencije  i razgovora s učenicima krenuo s kašnjenjem, odnosno u 14 sati. Prema informacijama s kojima raspolažemo, riječ je o učenicima starijih razreda koji nisu dopuštali ukrcaj učenika prvih razreda. Tijekom navedenog zastoja oštećena je unutrašnjost autobusa, odnosno razbijeno jedno stropno rasvjetno svjetlo  –poručuju iz Autotroleja.

Sam ravnatelj, pak, ističe kako se radilo o benignoj situaciji, no pozvao je policiju stoga što je na početku školske godine htio poslati poruku i policiji i Autotroleju.

– Mi se u školi trudimo da učenike učimo odgovornom ponašanju. Htio sam im poslati poruku da moraju snositi odgovornost za svoje ponašanje u društvu. S Autotrolejom se godinama dopisujemo, održavamo sastanke i iako ne mogu reći da se nismo pomakli, ipak nije ostvaren željeni napredak. Vozači koji voze naše učenike moraju biti i odgajatelji. Godinama tražim da se stavi videonadzor u autobuse, ali uzaludno. U našoj školi nema incidentnih situacija, a za ono što se događa izvan škole ne možemo odgovarati – ističe Papeš."

NP-549

Citat: MB Citaro  u Rujan 15, 2016, 09:09:37
Sad sam na na čvoru Hosti na izlazu vidio ekipu iz Ri plus kako prije semafora postavlja stup za znak stajališta.
Možda se priprema neka nova trasa postojeće ili nove linije.

7A  će za gore ić novom cestom,  a nazad ko do sad

Boki651

#637
Eto, na kraju zaživjela moja ideja koju sam ranije napisao u privremenim trasama, da 7a dolazi u jednom smjeru, a odlazi u drugom. Jedino se nadam da neće doći do promjene korekcije odnosno da će i dalje biti ovdje, jer ovdje ima ugibalište, ipak mogu predahnuti, okrijepiti se. Ima dućan, kafić, kladionica itd...

Citat: Boki651  u Listopad 29, 2015, 16:33:06
Eto malog testa kako bi to izgledalo da se vozi po novoj cesti. Možda u budućnosti i budu dolazili po novoj, a vraćali se starom trasom, jer je ljudi sve više, posebno sad sa zgradom na Hostovom bregu. Tamo negdje postaviti još ugibalište nakon A. Barca i onda kružno s nekim zglobnim možda? (:dream) :P

P.S. Otkad to kreće i hoće li se mijenjati vozni red?

kico101

Čini mi se da je to dobro rješenje. Jedino će, pretpostavljam, korekcija na Hostima biti nešto kraća zbog onih koji žele na Minakovo.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Boki651

#639
Službena obavijest:

Od ponedjeljka, 19.09.2016. godine, linija 7A započinje prometovati novom trasom.

Linija 7A, u polasku sa Sv. Križa prometuje redovno do stanice Vukovarska (spomenik) odakle nastavlja novom trasom A. Barca – Rujevica stadion – Hosti raskrižje – Hosti okretište. U povratku prema Sv. Križu linija 7A prometuje redovnom trasom. Na novom dijelu trase linija 7A imamo 3 nova stajališta: A. Barca, Rujevica stadion, Hosti raskrižje koja su obilježena stajališnim oznakama.

Očito sve ostalo ostaje isto, samo bus više nikad prazan na korekciji. Uvijek će netko biti u busu, bilo ovi koji idu sa Hostovog brega i tek su ušli u bus ili ovi koji idu na Minakovo i Blažićevo. Iako mislim da će se iz grada izbjegavati 7a, jer ide okolo.

Matija87

a sve ovisi o korekciji na Hostima koliko će ljudi izbjegavati 7a

Boki651

Da, bit će zanimljivo vidjeti kako će sve to funkcionirati. Napravio sam đir večeras i vidio da možda ta stanica blizu semafora i neće biti baš najsretnije rješenje, posebno jer ima dosta prometa po novoj cesti i gdje svi iz smjera grada moraju van na čvoru Hosti, a onda ih dočeka kod semafora bus na stanici. Ako zaživi dugoročno ta shema, onda definitivno treba napraviti ugibalište, prostora ima.

Dvije fotke u prilogu, lošije kvalitete zbog noći. Obavijest sa stanica nešto je drukčija od one s weba. A na drugoj fotki lokacija budućeg stajališta i semafor u pozadini.

NP-549

Neće valjat jer vrijeme vožnje dosta varira. Njurgat će ovi s Blažićeva da moraju čekat, a oni na novoj stanici nikad neće znat kad moraju doć na stanicu

Boki651

Da, dok ne zaživi neki moderan način praćenja autobusa ili će se mijenjat vozni red da se smanji čekanje na zadnjoj. U međuvremenu tabelica zasjela na svoje mjesto.

NP-549

Moglo bi se uskladiti da se čim manje čeka u Hostima, al je problem što će se onda izgubiti pravilni interval sa linijom 7.   Po meni bi bilo puno efikasnije da su ostavili 7A kako je bila, a  liniju 20 preusmjerit preko nove ceste do križanja na Trampovom Bregu pa onda desno na Marinići.  Koliko često ide, skoro pa bi oni kod Češkog doma imali češće bus nego oni na Hostima