Kantić – razno

Autor lav, Lipanj 20, 2008, 23:50:59

lav

U zadnje vrijeme na linijama za Zagreb nevidjam Kantićeve setre s 215 hd, Da ih nije prodao ?Za Zagreb ide setra s 315 HD/HDH i Neoplan Cityliner2/3 :o

lerotai

znali neko u kakvom su stanju njegove setra generacije 4-- ?
no sikiriki

Tomek

U ZGu još prošli tjedan redovan jedan Cityliner i dvije S215HD tako da sumnjam da su prodane..

mate

Danas je jedna Setra S215 HD bila isla iz Zagreba,pa sam ju ja vidio kad je bila u Brodu na AK...drzi se jako dobro,ali danas je imala nekih problema s pregrijavanjem motora...pa su malo kasnili s polaskom iz Broda...nazalost posto sam bio samo tamo na brzinu,a nisam imao mob ni fotoaparat nisam uspio napravit ni jednu sliku...

AiN_forever

Moglo bi se reci da imaju poprilicno fin vozni park, a u njemu je najbolja Setra 415 HDH. (po mom misljenju)

lav

Evo jedna novost danas na benzinskoj pumpu EURO KANTIĆ parkirana bijela S 431 DT i dvije (ja mislim) S 417 HDH nove bez registracija sa natpisom Kantić Touristik.Ona Setra S 431 DT sa Njemačkim tablicama danas viđena (slikana,biće uskoro) uŠamcu  vozila neku liniju za Njemačku

mate

Setra S215 HD na AK Slav.Brod...



Nacin na koji je ta Setra krenula s kolodvora...samo fali zadnjih 5 sekundi...kad je uspjela krenuti... ;D


AiN_forever

#7
Sta joj je bilo,nije mogla da upali ili sta ???

erobuss

Citat: AiN_forever  u Kolovoz 14, 2008, 17:11:38
Nacin na koji je ta Setra krenula s kolodvora...samo fali zadnjih 5 sekundi...kad je uspjela krenuti... ;D

Sta joj je bilo,nije mogla da upali ili sta ????

Ljudi koji guraju bus nisu imali drugog posla pa su se bacili na to, da vozač ne troši akomulator bez veze...  ;D

Normalno da nije mogla upaliti, što bi drugo bilo?!  :D

mate

Erobuss...tako je...Setra je imala problem tijekom cijelog puta otkad je bila krenula iz ZG-a...pa posto nije mogla upaliti na normalni nacin...putnici su je malo izgurali s perona...te je onda i uspjela krenuti... ;)

busfan

Mate ima li putnika na liniji za Zagreb, izgleda da ga cesto vidjas? ;)

lav

Citat: busfan  u Rujan 29, 2008, 21:50:46
Mate ima li putnika na liniji za Zagreb, izgleda da ga cesto vidjas? ;)

Ja koliko znam obadva Kantićeva polaska za Zagreb su prepuna....često se zna desiti da idu 2 autobusa.....

mate

Moram priznat da ima putnika...pogotovo na liniji iz Zagreba...evo ova setra od danas je isla iz Zg-a i bila je sasvim solidno popunjena... ;)
a uglavnom kad ih vidim na AK budu relativno popunjene...u oba smjera i prema ZG-u i prema BiH... :)

transturist

Danas sam u Tuzli vidio novu 417HDH i novu 431DT, obje su zaista prelijepe.

lerotai

jedna njihova setra 416 je imala u petak ruzan grafiti sa boka :(
no sikiriki