Rukometno prvenstvo u Areni Zagreb 2009.

Autor STIB, Prosinac 26, 2008, 18:16:46

Portos

Hm....
Ja sam prošao uz istočnu ogradu velesajma oko 20.15h i tamo vidio cca 12-15 autobusa, iz APD su bili doista O 405 GN2 te iz APP MAN SG 220 ali ja nisam vidio 276 i 300 nego uz nabrojane 121 i 267. Očito je na izvanrednoj liniji vozilo i više od 10 autobusa te su neki dok ih je Tomek gledao bili ili na putu ili pred Arenom. U Savskom gaju na sporednom kolosijeku u smijeru Zapruđa stajali su 1 kom. NT 2200 i 1 kom. T4+B4 sa natpisima posebna vožnja.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Tomek

Ja sam bio na parkingu velesajma oko pola sata, cca od 18.30 do 19.00, čekao sam da naprave krug, puštali su ih u određenim intervalima dok se na bi napunili s tim da kad sam došao tamo prvi je kretao gb508 pa 525, pa 519, 507, 291, 276, 293, 300, 275 pa 524 i onda opet 508, 525 i kad je dolazio 519 ja sam otišao, tako da ova 2 su ili kasnije ili ranije bili tamo..
BTW i na 109 je vozio jučer jedan SG220, a to je bio gb268.

conecto

Bit će još vožnji do dvorane koja valjda nema parkinga. Ja sam dobio izvanrednu službu za rukometno prvenstvo u iduću subotu do gluhog doba noći. I to je sve što za sada znam!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

mansg313

Podsused je poslao večinu NG 313 dok je APD poslala samo Mercedese O305G ::|

Ivan

Citat: mansg313  u Siječanj 24, 2009, 18:53:50
Podsused je poslao večinu NG 313 dok je APD poslala samo Mercedese O305G ::|
Krasno, ovaj put se Podsused potrudio, a Dubrava sfušala... ::| Ne vidim zašto ne bi slali samo novije stvari, čemu stalno glupiranje sa starudijom? Pogotovo kad ih sada hrpa stranaca gleda i vozi se u njima (ako uopće uspiju doći do Velesajma, pošto je označavanje po gradu jadno, zapravo nikakvo)...

mansg313

Citat: Ivan  u Siječanj 24, 2009, 19:20:13
Citat: mansg313  u Siječanj 24, 2009, 18:53:50
Podsused je poslao večinu NG 313 dok je APD poslala samo Mercedese O305G ::|
Krasno, ovaj put se Podsused potrudio, a Dubrava sfušala... ::| Ne vidim zašto ne bi slali samo novije stvari, čemu stalno glupiranje sa starudijom? Pogotovo kad ih sada hrpa stranaca gleda i vozi se u njima (ako uopće uspiju doći do Velesajma, pošto je označavanje po gradu jadno, zapravo nikakvo)...
Ta "starudija" je trenutno najudobniji ZET-ov autobus, a za sve ostalo se u potpunosti slažem sa tobom

Ivan

#21
Koga briga što je udoban, pa ne vozi u Vladivostok nego 3 km po ravnim avenijama, kad ga čovjek izvana vidi dobije dojam zastarjelosti i nesigurnosti, a kamo li kad unutra vidi cestu kroz istrunuli blatobran...

Inače su im samo još stolice udobne ako su uopće cijele (vrlo često nisu), a ovjes je na većini itekako razvaljen.

mansg313

Citat: Ivan  u Siječanj 24, 2009, 19:37:44
Koga briga što je udoban, pa ne vozi u Vladivostok nego 3 km po ravnim avenijama, kad ga čovjek izvana vidi dobije dojam zastarjelosti i nesigurnosti, a kamo li kad unutra vidi cestu kroz istrunuli blatobran...

Inače su im samo još stolice udobne ako su uopće cijele (vrlo često nisu), a ovjes je na većini itekako razvaljen.
Ma upotpunosti si u pravu,na onoj kratkoj relaciji bi bez problema mogli voziti i Citari ako ništa O405GN ali gospoda na 221 bi se bunila ako vozi O405GN >:(

Portos

Iz APD su oko 19h prema Areni vozili 708, 713, 714 i 506. Iz APP 156, 157, 158, 159 i 160. Pred Arenom su iskrcavali putnike i vraćali se pred Istočni ulaz u Velesajam sa tek pokojim putnikom. Tamo su se popunjavali i kretali, u redu ih je stajalo 7 komada. Oko 20.10h vidio sam pojačanje na Zagrebačkoj aveniji u vidu još 4 kom. MAN NG 313.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Tomek

Javlja naš conecto koji danas vozi za Arenu, da je Dubrava poslala O305G, O405GN2, a Podsused NG313 i NGxx2.

Inače, O305G stvarno još uvijek imaju najudobniji ovjes, jer se više raspada novijima iz 90-ih niskopodnjacima nego njima.. Pogotovo serija 721-735.

Portos

Evo i sinoćnjih slika u blizini Arene

708


713






158

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

ivo

koja je točno trasa kretanja tih autobusa jel prolaze remetinečkom i koja stajališta koriste između velesajma i arene i još ma zanima jel kasne autobusi sa savskog mosta zbog utakmice koja je bila jučer u areni?

conecto

Citat: ivo  u Siječanj 25, 2009, 12:18:30
koja je točno trasa kretanja tih autobusa jel prolaze remetinečkom i koja stajališta koriste između velesajma i arene i još ma zanima jel kasne autobusi sa savskog mosta zbog utakmice koja je bila jučer u areni?
Linija vozi od istočnog parkinga ZV direktno pred ulaz Arene, tako i natrag. Njezina svrha zapravo i jest nadomjestiti nedostatak parkinga kod Arene.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Tomek

Danas oko 15.00 na istočnom parkingu velesajma.. Busevi su prilično ulašteni, ali oblačno vrijeme kvari dojam





Budući da vani puše lagan vjetrić zastavice se na svim tramvajima i autobusima vijore i to izgleda stvarno dojmljivo.

tamlover

Iako je spomenut ugodan ovjes O305G uočljiva je razlika u strategiji dviju garaža što se tiče ovog posebnog prijevoza. Dubravini starci sigurno ne voze radi ovjesa, a u Podsusedu nikog nije briga hoće li biti posljedica prijevoza ili ne.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....