Darko trade, Kaštel Stari [ST]

Autor Alex, Ožujak 31, 2008, 23:26:45

elvis

Ovo su retrovizori od MAN-a,i mogu se normalno postaviti jer MAN-ovi imaju na bokovima zaobljenu sajbu pa stok ne smeta vozacu prilikom pogleda u retrovizor,a MB-u po mom misljenju najbolje leze retrovizori postavljeni pored vozacevog bocnog stakla pri samom dnu

IKAS

Nemorate se vi mislit kako šta kome stoji. Za to postoji cijeli stručni tim,a pogotovo u MB-u. Ali ,svatko ima svoj ukus i o ukusima se ne raspravlja. Ali,još jednom,ovo je najlipši tourismo u županiji,ako ne i šire. I momak što ga vozi je odličan. Pohvale.

elvis

O ljepoti busa nismo raspravljali,kao ni o momku koji ga vozi,a jos nije poceo raditi u MB-u strucnjak koji ce ovako postaviti retrovizor na autobus

Tlimfocit

moamk koji ga vozi, inače sin od gazde, je super....a čini mi se da ta firma ide lagano uzlaznom putanjom....moglo bi uskoro bit slika darkovih buseva iz španjolske i praga....

kuba

Pa šta niste vidjeli da je takve retrovizore imao i Contus na nekim busevima, a ima i Bili/tours takve na svom, ne znam čemu se čudite?

elvis

Nije to nikakvo cudo u Hrvatskoj zato sto su putevi po evropskim standardima,ali u BiH kod mimoilazenja sa autobusima i kamionima ovakvi retrovizori ne mogu dugo opstati,zato sto su ceste preuske i katastrofalne,o tunelima da ne pricam...

IKAS

Bože sačuvaj. Ne komentiraj onda kad je u BIH drugačije nego ode. Ispadaš ........

Neo

Nije bas sve tako Elvise ja jos ni jedan nisam zamjenio hvala bogu a bas je nezgodan na zutom autobusu...
je zakon

elvis

Citat: Neo  u Srpanj 07, 2009, 13:37:37
Nije bas sve tako Elvise ja jos ni jedan nisam zamjenio hvala bogu a bas je nezgodan na zutom autobusu...

Ali Neo kod tebe su primaknuti skroz uz bus,a opet prisjeti se jel ikad bilo zeznuto mimoici se u Crnajama,Lendavi,Ivan-sedlu (tuneli) ili mozda na izlazu iz Jablanice prema Mostaru (ona prva krivina uzbrdo prema restoranima),zamisli kako bi ovome bilo ???

tomo

ST-645-MA

tomo

i evo ga opet za elite

TomoM

Kako ste ga ovdje već nazvali "Žućo" viđen jutros u Valpovu. Parkiran ispred jednog Hotela(ili motela :-) ).

tomo

I opet se vratio malo u Slavoniju, evo ga u Osijeku ispred hotela ... pogledajte samo taj parking...  >:(




Tlimfocit

prinova kod Darka....još jedan Mercedes, ovaj bijele boje, registracije su ST 645 MD (s tim da za MD nisam siguran)

Tomek

Par Darkovih buseva:

TAM190 stari


Peugeot Boxer


Sanos S515


I nije nabavio još jedan Tourismo nego je prefarbao crveni