Domi-prijevoz, Zlatar [KR]

Autor autobusi.org, Prosinac 03, 2007, 16:00:00

autobusi.org

DOMI - Prijevoz d.o.o.
Zlatar, D. Domjanića 7a
http://domi-prijevoz.com/



FDT

Imaju
- MB tourismo
- MB 404 RH
- Volvo Eurobus
- Iveco Daily 19+1
- Renault Master 15+1

Evo renaulta:





setra


Tomek

Danas sam bio do ove tvrtke u Zlataru. Moram se ovim putem zahvaliti dečkima iz DOMI-prijevoza jer su me super ugostili, pokazali sve što me zanimalo. Oni inače isto prate forum te su me upozorili da smo imali grešku, a to je da postoji tvrtka koja se zove Domi turist iz Zagreba i koja ima S315GTHD, a mi smo pomješali Domi turist i Domi prijevoz u jednu tvrtku.. Sad je to ispravljeno.
Evo malo voznog parka od DOMI prijevoza:
Imaju ovaj Iveco kombi, par VW Transportera i s njima većinom koliko sam vidio voze školarce. Imaju i niski O404 s kojij sam se na cesti mimoišao, ali nisam ga stigao poslikati. No, zato ove mrcine jesam:



Parkiralište ispred kuće



Pa počnimo s domačim proizvodom -- Eurobus AV120 -- prvi vlasnik ovog ljepotana je bio Generalturist, kupio ga je Herc tours, uredio i prodao Domiju. Bus izgleda super







Zatim MB Tourismo, isto kupljen od Herc toursa







I šećer dolazi na kraju:

Neoplan Starliner N516/3 SHDL -- još nije ni registriran, kupljen iz Njemačke, tamo je prošao dvjestotinjak tis. km, motor je kažu dečki MB 530ks  :o, mogu i sam potvrditi da je jako usčuvan.. Sad se trenutno na njemu radi zadnja šminka prije no što će za sezonu biti registriran.. 2001. je godište











busfan

Mislim da je ovaj Starliner bio kod Damjanovica, raspravljali smo nesto o njemu u temi Neoplan

Tomek

Ima još uvijek Njemačke zoll tablice, tamo je vozio za neki hotel!

busfan

Damjanovic je prodavac u Njemackoj, evo ovde smo i raspravljali malo o njemu. Samo ne vrijedi vise link koji je Lav postavio, skinuo ga je kad je prodao
http://autobusi.org/index.php?option=com_smf&Itemid=26&topic=175.90

doBUS

Milim da se radi o istom busu




























kuba

Danas u Zadru MB O404 niski i Volvo, i zahvaljujem se uljudnim vozačima na slikama dok su bili u akciji pranja šajbi:

5AR

Prošle subote u Novom Vinodolskom


5AR


PROFA

Svaka cast ovaj  stari model STARLINER nisam ljepsi vidio do sada i boja je kao iz snova!

ivek driver

netko mi je rekao da se kod domija pojavio katni neoplan pa bi lijepo ga bilo vidjet ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Sonja

Citat: ivek driver  u Prosinac 19, 2009, 13:32:35
netko mi je rekao da se kod domija pojavio katni neoplan pa bi lijepo ga bilo vidjet ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

i ja sam cula tu informaciju, ali bus jos nisam vidjela.
BTW neki dan sam vidla da imaju i Renault Iliade (skroz bijeli) u voznom parku.

Tomek

Da, kupljen je Neoplan Skyliner N122L ;)