Croatia Expres, Zagreb [ZG]

Autor Tomek, Studeni 22, 2007, 22:41:33

Tomek

Croatia Expres, putnička agencija d.o.o.
Zagreb, Sarajevska cesta 41



Vozni park:


1 - MAN SÜ313

ZG-4582-BB

1 - Setra S315GT-HD

ZG-6294-O

1 - Setra S415GT-HD

ZG-5754-BD

0 - TAM 260 A 119 TK

ZG-460-BU - rashod

0 - Setra S215HD

ZG-8789-AE - prodana u Promet Makarska

Eurobus av120

jel netko vidio zadnje vrijeme njihovog av120? ja sam ga vidio negdje u 5 mjesecu prošle godine u pojatnom na kompletnom obnavljanju, ali od tada ga nema nigdje... jel ga možda netko drugi kupio?

zlikowszky

Preneseno sa starog foruma!

Evo što se danas ukazalo ispred moje kuće. Dofural čovjek ljudstvo na sprovod, a ja ga poslikao i nije bilo ni najmanjih problema. Smijem malo poslikat...? Da, naravno... Fala....Čisto ljudski.


Ovu sam kresnuo kroz prozor kuće. Naime tek kad se vozač uputio u kafić na kavu, shvatio sam da ima jaaaako dobru fotelju. Bilo mi ga nezgodno opet žicat za fotkanje pa sam ovako. Osim kožnih sjedala za putnike, ova Setra je blagodat za vozača. Ima sportsko sjedalo, pa čak bih rekao da je Recaro. Čini mi se da baš to piše onim malim bijelim slovima. Obično Recaro tu trefi svoj logo. Zbilja je dobro opremljen ovaj model.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

5AR

Citat: zlikowszky  u Veljača 08, 2008, 14:04:50
Preneseno sa starog foruma!

Evo što se danas ukazalo ispred moje kuće. Dofural čovjek ljudstvo na sprovod, a ja ga poslikao i nije bilo ni najmanjih problema. Smijem malo poslikat...? Da, naravno... Fala....Čisto ljudski.
http://img443.imageshack.us/img443/9697/croatiaexpress1rg2.jpg[/img]
[img width=767 height=1024]http://img444.imageshack.us/img444/7015/croatiaexpress2yg1.jpg
Ovu sam kresnuo kroz prozor kuće. Naime tek kad se vozač uputio u kafić na kavu, shvatio sam da ima jaaaako dobru fotelju. Bilo mi ga nezgodno opet žicat za fotkanje pa sam ovako. Osim kožnih sjedala za putnike, ova Setra je blagodat za vozača. Ima sportsko sjedalo, pa čak bih rekao da je Recaro. Čini mi se da baš to piše onim malim bijelim slovima. Obično Recaro tu trefi svoj logo. Zbilja je dobro opremljen ovaj model.
Je Recaro je, ali imaju ga i serija 200 i 300 ako ne sve onda većina.

mansg313

Prije par dana TAM u radionici Čazmatransa u ZG

ivek driver

jadni dajo kaj mu vise nedaju u mirovinu imajte srca dao je svoje a nije mi jasno kak vec putnici dozvole da ih voze u njemu :-[

Bari

Danas u Rijeci povodom karnevala (Hvala mate  ;))

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

#7


KREPAT MA NE MOLAT !

Thommo

Danas u Rijeci, Setra S315 GT-HD


Tomek

TAM odmara kod Ranžirnog kolodvora

tomo

I dalje je 315 GT-HD u Rijeci, vozi za HŽ, nisam siguran ali mislim da je na tabli pisalo Lupoglav

5AR


Bari

Vozi na relaciji Rijeka - Lupoglav (Istra) - Rijeka. I to 4 puta dnevno
KREPAT MA NE MOLAT !

Alex


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !