Centrotrans – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 13:24:16

mate


AiN_forever

#46
Cityliner,Isuzu,Cityliner H (slikano s kule u Počitelju)


U Počitelju Cityliner H


cityliner H iznutra


eurolines


PS. Sjedista su malo neobicna al et... extra je unutrasnjost,
a sto se busa tice predobro ide... leti ko lud..
pretico je sve moguće... od automobila,motora,autobusa pa do kamiona... bgm predobro ide


AiN_forever

#47
Cityliner H


Isuzu


Cityliner


Centrotrans


Eurolines


Isuzu


Farovi od Citylinera H


PS. Sva tri busa iz ovog i predhodnog posta vozili su ekskurziju iz BiH U RH
(ja sam se vozio u City H)
(slikano u zdravoj vodi u jablanici)

elvis

evo jedna mrcina danas u Sarajevu koju sam prvi put vidio

Tomek

Stari, stari Cityliner.. Super ulov  ;)

aaaaa

Citat: elvis  u Svibanj 29, 2009, 21:54:27
evo jedna mrcina danas u Sarajevu koju sam prvi put vidio

ovaj bus je nekada bio u Kaknju pa s obzirom da je Centrotrans Kakanj u sastavu Centrotrans eurolines Sarajevo po potrebi ga "povlače" u Sarajevo. Inače danas je ovaj idiot koji upravo sjedi za volanom zbog neznanja da se uključi na put za AS Sarajevo "okretao" se u po raskrsnice ispred zgrade koja je nama poznata sa "špice" serije "Viza za budućnost". "Lola" je zakrčio saobraćaj zaustavio 2 tramvaja koja idu na Željezničku stanicu, međutim još više mi je čudno kad ga je zaustavio policajac koji je sve to gledao i nakon pola minute razgovora pustio ga da ide svojim putem  ::| ::|

elvis

ova tri su bila na linijama za Vareš,Brezu i Kamenicu

elvis

danas na AS u Sarajevu,linija Sarajevo-Kamenica

elvis

#53
Danas u Konjicu povodom otvorenja Konjicke ćuprije 3 Lions coacha i 1 top coach dovezli Turke s aerodroma u Sarajevu

shef

U Rijeci, na liniji Sarajevo - Pula:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

elvis

Ove dvije fotke sam dobio od jednog prijatelja

AiN_forever


elvis


elvis

#58
Danas sam uslikao nekoliko njihovih,i usput pisao tablice za Tomeka ukoliko zeli dopuniti popis,pored ovih treba upisati da su dva Skylinera,MB 0305 s nadimkom Bosanko 1x,imaju i Graf & Stiftova,i MB Steyra,to sam vidio u Visokom prije nekoliko dana,ali bio je mrak pa nisam mogao slikati

mate

danas MAN Lions Top Coach 217-J-406 na liniji Sarajevo - Dortmund