Presečki prošlost: Zagorjetrans, Croatiatrans Zlatar, Krapina bus, Pregrada bus

Autor erobuss, Travanj 22, 2010, 23:16:56

volvobus


tamlover

Slike je objavio Dragutin Škreblin u FB grupi sa slikama iz prošlosti Zaboka. TAM(ovi) Zagorjetransa, na istom mjestu slikani:

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

zlikowszky

Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Paško

1992. TAM-ovi Croatiatransa, a osim njih vide se i Liburnijina Dubrava, Panturistov S315

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

volvobus


Dreamwalker

"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

volvobus

bila su tri al jako kratko jedan u KR drugi u ST i jedan je vozio ZABU po Zagrebu svi su prodani istome vlasniku

Tomek

2004.
10-64

30-22, a vidi se u pozadini još jedan TAM

slike poslao Zoltan

volvobus


Tomek

Našao na internetu dvije fotke TAM-a 190 Croatiatransa Zlatar koji su sudjelovali u razmjeni zarobljenika u Domovinskom ratu


Zadarsko dite

Citat: amfan  u Veljača 17, 2017, 23:54:37
1992. TAM-ovi Croatiatransa, a osim njih vide se i Liburnijina Dubrava, Panturistov S315



Ispred Liburnijine dubrave je liburnijin 303 a nasuprot njima stoji 302 pokojnog zadarskog Autotransporta, kasnije Zagrebackih transporta.
Taj je autobus, 302, otet i vozio je kod pobunjenika. Mislim kako sam tu tristodvojku zadni put vidio pored autobusnog kolodvora u Benkovcu, kompletno ogoljenog, samo karoseriju, netom smo usli u Benkovac u Oluji. Nisam imao vremena stati niti sam stao u Benkovcu mjesecima kasnije, samo prolazio na putu prema bojisnici....

Tomek

30-23 2007.

30-35 2007.

poslao Zoltan

Tomek

Iz Nikoline arhive!
3.3.1995. na Črnomercu je ulovljen ovaj Gräf & Stift GSÜH 240 M 12, jedini autobus te vrste u voznom parku Croatiatransa iz Zlatara. Kasnije je obojan u bijelo i dobio gbr 30-08.

volvobus

ispravak bila su dva takova stim da je taj ostao najduze u pogonu a drugi nije vozio Zagreb nego Orokonfekciju iz SVETOG KRIZA do OROSLAVLJA kAasnije osao motor te rashodovan prije preuzimanja novog vlasnika

Tomek

Iz Nikoline arhive!
Zglobni Graf i Stift Zagorjetransa ulovljen 90-ih na Črnomercu