Autoturist Samobor – fotografije

Autor Tomek, Prosinac 07, 2007, 16:23:54

Tomek


Tomek

Dva AV 120 plus još jedna Scania njihova danas vozili MORH


Tomek

Autoturistova flota danas




Tomek


Alex


Slavuj

#35
evo danas sam se vozio u ovon neoplanu do autobusnog. kad smo dosli u zg nasuprot centra antunovic sofer je izasao van i poceo nesto nabijati sa haubom motora. mislim si ja sta je sad to. krenuli mi dalje i dodemo na ljubljanicu a sofer ugasi motor i ode po jednog radnika zet-a. izidem i ja van da pitam sta je bilo a ono pukla kukica sta drzi haubu pa kaze vozac da bolje zakasnimo 15 minuta nego da nekoga udari sa tom mlatarajucom haubom sto ima pravo. evo ovo samo dokazuje neodrzavanje u autoturistu (istina moze kukica puknut bilo kome) ali pogledajte autobus: ima 2 neoplanove radkape,2 manove a dvije uopce nema. unutra je jos dobro. dok je ljubazni zetovac popravljao autobus izasao je jedan covijek van iz naseg busa i reko je kako su autoturist i samoborcek nebo i zemlja. to je priznao i zetovac i vozac autoturista. reko je vozac naseg busa da radi u krivoj firmi i reko je zetovcu da ako hoce nek si uzme njegov bus  :D :D evo ipak neki ljudi vide razliku izmedu samoborceka i autoturista  ;)




Slavuj

evo dvije autoturistove zvijeri



mansg313


Slavuj

dva MAN-a na kolodovu u samoboru:



mansg313


Slavuj


mansg313


mansg313


mansg313


Slavuj

Citat: mansg313  u Listopad 02, 2008, 21:05:40
Evo jedan od 3 N4015


meni je taj neoplanov bus ZAKON!!! ide brzo i može mu se cijeli prozor otvoriti super je. ali izgleda jadno. da je bar u Samoborčeku...