Babić-Biss Tours - razno, novosti

Autor lav, Prosinac 09, 2007, 12:35:45

The_Dubster

Citat: vozac biss  u Veljača 24, 2010, 19:24:37
ti si rodjak toliko pristran nekim firmama a ja mislim da to nije uredu probaj se voziti kao putnik sa svakom po malo pa onda komentarisi biss tours i ostale firme nemas ti pojma o autobusima jarane moj

vozio me vas neoplan do u tursku na ekskurziju i malo je reći da nas je sje*ao sve. razloge sam spomenuo na par stanica prije, pa neću da ih opet navodim ;)

vozac biss

Citat: The_Dubster  u Veljača 24, 2010, 20:32:49
Citat: vozac biss  u Veljača 24, 2010, 19:24:37
ti si rodjak toliko pristran nekim firmama a ja mislim da to nije uredu probaj se voziti kao putnik sa svakom po malo pa onda komentarisi biss tours i ostale firme nemas ti pojma o autobusima jarane moj

vozio me vas neoplan do u tursku na ekskurziju i malo je reći da nas je sje*ao sve. razloge sam spomenuo na par stanica prije, pa neću da ih opet navodim ;)
ipak ja mislim da ste vi njima zavidni

The_Dubster

Citat: vozac biss  u Veljača 24, 2010, 20:36:30
Citat: The_Dubster  u Veljača 24, 2010, 20:32:49
Citat: vozac biss  u Veljača 24, 2010, 19:24:37
ti si rodjak toliko pristran nekim firmama a ja mislim da to nije uredu probaj se voziti kao putnik sa svakom po malo pa onda komentarisi biss tours i ostale firme nemas ti pojma o autobusima jarane moj

vozio me vas neoplan do u tursku na ekskurziju i malo je reći da nas je sje*ao sve. razloge sam spomenuo na par stanica prije, pa neću da ih opet navodim ;)
ipak ja mislim da ste vi njima zavidni

ja sam običan korisnik s vremena na vrijeme tih usluga, nemam kome bit zavidan, nije mi konkurencija ni u čemu, pričam ono što vidim i iz iskustva ;D

busfan

#63
Citat: Mustafa YJM  u Veljača 24, 2010, 19:48:47
Citat: vozac biss  u Veljača 24, 2010, 19:24:37
ti si rodjak toliko pristran nekim firmama a ja mislim da to nije uredu probaj se voziti kao putnik sa svakom po malo pa onda komentarisi biss tours i ostale firme nemas ti pojma o autobusima jarane moj


Upravo mene boli kičma i noge od vašeg Higera.

Pa ni Man Lios Coach nije neki primjer za udobnost, za te Scanie  ne znam. Naravno da je bitno za duzu liniju da je veliki autobus, kakva smrdljiva sjedista i sl, smrdljiv je mozda Higer na kinesku plastiku...

busfan

Citat: Dado_toping  u Veljača 24, 2010, 18:30:24
Bas nesto citam i vidim usporedjujete Biss-ovu Svedsku sa nekim drugim prevoznicima a i voznim parkom,evo dacu vam ja primjer svake subote Biss bude ispred mene na granici a ide iz Svedske i pretezno ide Scania i stalno je puna i stalno ima 65 putnika a dok iza mene ide Top Tourist i to sa Setrom 431 DT i rijetko da kad ima preko 40 putnika i samo mi molio neke ljude koji nemaju tolike veze sa ovim poslom da se neupustaju u neke teme  ;)

Kako 65 putnika? I sumnjam ja da bi stalno isla 431 DT da je ne mogu napuniti

elvis

busfan ima ta Scania dosta sjedista,i ja sam od nekog cuo da su je bas natrpali

kilometar

Fakat je Babic-Biss dobar na Svedskoj,al to niko i nije osporio.Ili mozda jeste!?

Tomek

Vidim da se ovdje rasprava kreće većinom u smjeru isticanja minusa ove tvrtke. Ja bih prije svega pohvalio internet stranicu Babić - Biss toursa koja može služiti kao primjer većini drugih prijevoznika u BiH, a i šire.


Dado_toping

Citat: busfan  u Veljača 24, 2010, 22:52:21
Citat: Dado_toping  u Veljača 24, 2010, 18:30:24
Bas nesto citam i vidim usporedjujete Biss-ovu Svedsku sa nekim drugim prevoznicima a i voznim parkom,evo dacu vam ja primjer svake subote Biss bude ispred mene na granici a ide iz Svedske i pretezno ide Scania i stalno je puna i stalno ima 65 putnika a dok iza mene ide Top Tourist i to sa Setrom 431 DT i rijetko da kad ima preko 40 putnika i samo mi molio neke ljude koji nemaju tolike veze sa ovim poslom da se neupustaju u neke teme  ;)

Kako 65 putnika? I sumnjam ja da bi stalno isla 431 DT da je ne mogu napuniti

Ta Scania Biss-ova ima 65 sjedista,znam upisujem na granici iza njih a upisuje Top Tourist iza mene i tako svake subote,ti sumljao nesumljao oni nju salju a i pricao sam sa Top Touristovim vozacima i oni kazu da nije bas nesto kaze samo oko praznika budu puni

The_Dubster

danas sam vidio njihov city u sarajevu na liniji goražde-sarajevo-zenica

nisam znao da imaju i tu liniju, i ako neko zna koliko im je profitabilna, jer nisam baš nešto puno vidio putnika ???

vozac biss

mislim da je profitabilna dok ide veliki autobus

busfan

Citat: Tomek  u Veljača 24, 2010, 23:05:08
Vidim da se ovdje rasprava kreće većinom u smjeru isticanja minusa ove tvrtke. Ja bih prije svega pohvalio internet stranicu Babić - Biss toursa koja može služiti kao primjer većini drugih prijevoznika u BiH, a i šire.



Tomek izgleda da im stranica sad ne radi  :-\ A jeste dobra, sve potrebne informacije su bile.

Vozi li Biss za Wien, bila je neka reklama?

Tomek

#72
Jučer na Macelju(Hr.-Slo granica) na izlazu iz Hr. oko 19.00 viđena prekrasna troosovinska Scania Irizar(ima panoramu Maglaja) i iza nje midi Higer sa prikolicom.

The_Dubster

valjda zbog praznika, pa u zadnje dvije sedmice ponovo šalju "veće" buseve za Vareš... nema više Sprintera

Man lion's coach

Danas njihov neoplan 116/3 kroz Stolac, vanredna voznja, uspio sam uslikati, ali slika je jako lose kvalitete pa sam odlucio je nestavljati na forum  ;)