Tibo - Matulji (Hrvatska)

Autor conecto, Veljača 28, 2010, 14:26:40

conecto

Evo jedne slike sa Zg-Transport Show 2005. Na slici je minibus koji je izložila firma Tibo iz Matulja koja je karoseriju napravila na Mercedes-šasiji (mislim da na modelu Vario). Minibus je dug 8,2 m i ima Mercedes motor 152 KS.
Očito je ostalo sve na prototipu. Da li netko zna što se dogodilo s ovim projektom i da li negdje vozi makar ovaj prototip?

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

shef

Do prošle godine je vozio, bio je često parkiran pokraj hotela "Jadran" u Bakru. Zadnji put kad sam bio tamo krajem 11.mjeseca, stajao je bez tablica.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Inače praktično nikad ne idem u Bakar ali danas  buljimir. Četiri godine nakon prethodnog posta, on je i dalje tu!
Stanje: uredno, bez korozije, šaranja i oštećenja. Za upalit i otić.





Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

STEFI- GRAF

Jel ta firma kojim slučajem prije proizvodila trafike i kućice za portire.Ako je onda su vjerovatno isti stručnjaci dizajnirali trafike i ovaj bus.

shef

Jest. Ali računaj da je projekt star sigurno desetljeće i da je radila firma kojoj je to bio prvi i jedini dodir sa cestovnim vozilima

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic