Ćićko Commerce, Tomislavgrad/Srđani

Autor erobuss, Prosinac 08, 2007, 13:27:51

erobuss

Ćićko Commerce d.o.o.
Srđani, Tomislavgrad
tel. +387 34 353 898
www.cicko-tg.com







erobuss

Ovo je danas došlo iz Tomislavgrada u Međugorje  ::|


erobuss

Uhvaćena i S416 HDH  8)
Danas na sajam gospodarstva 'Mostar 2008' dovezla članove HKUD iz Tomislavgrada.


erobuss

Jučer u Austriji (Bleiburg)

Euroliner


Setra S416 HDH






erobuss

Početkom listopada u vozni park stiže 7 novih autobusa. Direktor nije želio okriti o čemu se radi, ali je stalno nabacivao priču o Setri S416 HDH koju već ima u voznom parku.   8)

Možda lerota zna više?  :)

evobus

radi se o busevima za prijevoz na lokalnim linijama, buduci da su nedavno dobili na natjecaju za linije na podrucju Livna kako ja znam. siguran sam da ce biti koja 315 NF i mozda 319 nisam bas siguran ali znam da su takve buseve trazili

erobuss

Spominjao je turističke, sad što god dođe dobro je došlo  ;)

CroHerc

<  SEDAM NOVIH  >?? ????? Odakle toliki novac pa nije on bas tolika kompanija , koliko
ja znam . ???? ???

erobuss

Međunarodne linije, pogotovo ova koju on održava za Njemačku je blago rečeno tvornica novca. Tri polaska tjedno iz Njemačke, zaradi se tu najmanje pola milijuna € godišnje  ;)

Gdje su turističke ture, lokalne linije, prijevoz djece + sad je dobio koncesiju za prijevoz na području Livna.

evobus

pa samo njihova 416 hdh vrijedi skoro kao tih 7 komada;)

lerotai

Citat: evobus  u Rujan 20, 2008, 16:28:54
radi se o busevima za prijevoz na lokalnim linijama, buduci da su nedavno dobili na natjecaju za linije na podrucju Livna kako ja znam. siguran sam da ce biti koja 315 NF i mozda 319 nisam bas siguran ali znam da su takve buseve trazili


evo da dam odgovor na ovo

litos su vec dosle neke S 315 GT-HD ili S 319 GT-HD (nisam siguran)
ali znam da su vec farbane u bijelo i da ih je jos novih doslo ... dajte mi koji dan bum zbavio informacije ;)

pozdrav
no sikiriki

erobuss

Stigli su ti busevi oko 15.08. u Livno i na veliko voze. Ima ih par, ne znam točan broj.

Što se tiče 7 novih, oni se ne ubrajaju u to  ;)

ist

Linije u Livnu održava pet velikih buseva i jedan bijeli kombi. Katkad bude još jedan autobus kao rezerva. Od marki, u Livnu su po jedna setra, mercedes, MAN i dva neoplana. Ćićkova poslovnica je na ulazu u kolodvor, u zgradi Mljekare i to onom dijelu koji već koristi Globtour, dok je garaža na dijelu prostora bivšeg poljoprivrednog dobra, stotinjak metara zapadno od garaže Livnobusa, uz zaobilaznicu. Posadu na lokalnim linijama većim dijelom čine bivši vozači Livnobusa...
Inače, na autobusima koji voze po Livnu piše Ćićko Livno

CroHerc

Ćićko prodaje  tri  prigradska  translinera .   Cijene za nepovjerovati : 95.g  50 000 eura    Kilometraza: 970.000 km


http://www.vajagic.de/   gledaj   ponude , konbinovana vozila