ex Vori Turist International, Popovec

Autor autobusi.org, Siječanj 03, 2008, 22:23:40

autobusi.org

Vori - Turist International d.o.o.
Popovec, Varaždinska 82
tel. 01/2007-929



Man Lion's Star 1. gen.



adf

Neoplan N116 Cityliner

Srđan


boro

 Ove dane sam pročitao u nekim novinama da je vlasnik Vori Turista otac našeg rukometaša Igor Vorija. Kako je svijet mali...

Tomek

#4
Koliko ja znam trenutno je vlasnik VOri turista brat od Igora Voria..
Ugl., obnovili su jedan Cityliner, a jedan Cityliner H koji je bio u najmu kod AP Like je završio kod Niko toursa.
Evo danas sam ulovio obnovljenog



mate


shef

Danas u Rijeci viđena plava Bova s gornje slike, u dosta lošem je stanju, ali što je zanimljivo, a slabo se vidi na slici, jest da je to kraća, najvjerojatnije 10,8-metarska verzija.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

buSHunter795

Citat: shef  u Svibanj 22, 2009, 10:37:34
Danas u Rijeci viđena plava Bova s gornje slike, u dosta lošem je stanju, ali što je zanimljivo, a slabo se vidi na slici, jest da je to kraća, najvjerojatnije 10,8-metarska verzija.

je, i meni se čini da je dosta manja nego ostale Bove.

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

sarggy

Pa kolko ta bova ima sjedala. :-\ :-\

Majstor

Ako misliš onaj na slici u Manu onda je to gazda Vori
Samo mi sudite pošteno !

Berlingo

Da.S tim covjekom sam jucer razgovarao ispred dvorane.Nije dugo trajalo i nisam htio puno ispitivati.Hvala za informaciju.

sarggy

oooooooooo ja toga gazdu vec dugo dugo poznam bil sam neki dan i kod njega s tatom u krcmi

Berlingo

Pa pitaj ga iduci puta da li je napokon poceo pratiti forum.

Tomek

Bova koja je ful luksuzna, ima kožne siceve i ful opremu