Kako su vaše obitelji reagirale na vašu/našu strast za busevima?

Autor stipe15, Lipanj 30, 2008, 22:45:29

The_Dubster

moji još ni ne znaju... mada ja s bratom skupljam slike i informacije o busevima xD ali ja i on dijelimo tu strast :)

miky

Moj jedan poznanik rekao doma da voli autobuse i da bi volio voziti autobus, nakon 3 mjeseca u dvorištu autobus, tata kupio...Eto sin već neko vrijeme vozi autobus...

Mirta

Svaka čast tati. I još kad ćaća ima para da ti udovolji želji, kud ćeš bolje? Nema ništa ljepše nego raditi ono što se voli.
Nikad ne reci:"Nikad!".

little-perfect-fairy

Moj stari jos ni ne zna.. Ali kad sam rekla mami rekla mi je direktno da ne fali vise jedna vida nego puno njih vise.. xD Em sto sam zensko i sto je stvarno cudno da me to interesira em sto mi nitko u obitelji nije sofer.. to me pocelo zanimati prije godinu dana.. do danas sam se i sprijateljila sa nekoliko sofera iz Autotroleja!

scorpio

Stari je bio protiv iako je sam bio vozač busa,mislio je da ću biti gospodin čovjek mene nije pokolebalo ništa da krenem njegovim stopama,mamu ionako nitko nije ništa pitao ;D.Položio sve prepreke još samo ostao jedan,zaposliti se što je u današnja vremena znamo kako  :'(.Busevi su u našoj obitelji bili poželjna tematika i što se toga tiče nije bilo nikakvih problema.Što nas to čini čudacima ovdje,ljubav?Ljubav je sve samo ne čudna.

9398

Ja sam ranije crtao autobuse svaki dan, nacrtao sam ih preko 6000, išao sam na autobusku stanicu da ih gledam i posle toga bi ih crtao i moji su mi stalno govorili da je to glupo i odvraćali su me od toga što hoću da budem šofer govoreći mi da to spada u najgore fizičke poslove, da vozačima strada zdravlje za volanom i sve to za vrlo malu platu, prepirali smo se u osmom razredu jer sam hteo da upišem trogodišnju školu smer vozač motornih vozila, malo je falilo da pobegnem od kuće jer su me terali da radim prijemni da bih upisao četvorogodišnju školu. Nažalost, prestao sam da ih crtam, ne zbog njihovog nagovora, ali i dalje mi je želja da budem vozač autobusa i da imam svoju firmu za prevoz putnika.  

jesrib

kad čitam pojedine komentare malo se zamislim... nije nista lose u tome da završiš školu. čak i više! škola ti more pomoči da svoj posao jos  bolje odradiš! poznajem sam puno sofera, koji su završili fakultete i ako nista drugo odlično govore strane jezike i vjesti su, imaju dobru orijentaciju... sve to ima svoje. završite škole ili fakultete i jos uvijek možete iči raditi kao vozač busa ili nesto drugo ali ako sad napustite školu i odete za volan... e pa samo če vam to ostati.
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

Shole

Svaka čast na ovom postu !  Sve je rečeno.  A osim toga jednog dana će vam možda dosaditi volan pa ćete imati i rezervnu varijantnu na raspolaganju, a isto tako vam se nedaj bože mogu pojavit neki zdravstveni problemi i uzmu ti vozačku i di si onda.  Nebiste vjerovali kolko je malo potrebno da se ostane bez "D" kategorije.  Bez obzira na godine, nek imaš problema sa šećerom ili tlakom, svaki put su problemi oko produženja vozačke.

nidi

Otac mi vozi autobus od mog rođenja tako da se cijelo moje djetinjstvo vezalo uz  bus123. Tako da moje nije začudilo kad sam rekao da želim biti vozač. Ali također i mene su zanimali i iskreno su me fascinirali i sanjao sam o tome da budem vozač  bus123. Počeo sam sa raznim kamionima, najviše s kiperima četveroosovincima i jedva čekao da napunim godine da položim za bus. Čima sam to dočekao položio sam i počeo voziti bus, sada već aktivno vozim 4 god. i nebih mjenjao ovo zanimanje nikad samo da zdravlje posluži! ;D ;)
*****  V     O      L       V       O   *****

maly

Bok,ne kužim te napade iz obitelji i familije što dalje što i šire,i nije mi to onda nekakva obitelj ako su oni najpametniji a vas/nas neslušaju uopće.Vozim turizam i nebi mijenjao to nizasta na svijetu niti ima razloga da se mijenja.Od tog posla mogu mnogi imat koristi pa i ta obitelj.I još nešta:znam puno-puno vozača i neznam ih baš puno sa fakultetom,odnosno neznam nikog.Neznam od kud vam ta info da ih ima na tone.Nije čovjek valjda toliko lud da vozi bus za cca 5 tis kuna a nebi sjedio za 10 tis ako ima već fakultet.

jesrib

Citat: maly  u Veljača 17, 2011, 17:59:54
Bok,ne kužim te napade iz obitelji i familije što dalje što i šire,i nije mi to onda nekakva obitelj ako su oni najpametniji a vas/nas neslušaju uopće.Vozim turizam i nebi mijenjao to nizasta na svijetu niti ima razloga da se mijenja.Od tog posla mogu mnogi imat koristi pa i ta obitelj.I još nešta:znam puno-puno vozača i neznam ih baš puno sa fakultetom,odnosno neznam nikog.Neznam od kud vam ta info da ih ima na tone.Nije čovjek valjda toliko lud da vozi bus za cca 5 tis kuna a nebi sjedio za 10 tis ako ima već fakultet.

care, nepoznam situaciju kod vas ali ti sigurno mogu reči da su moje gazde (dva brata), obadvojica univerzitetni diplomirani inžinjer strojništva! i dok je bijo stari gazda živ, obadvojica su bili za volanom i redovno studirali. upoznali su posao i nastavili raditi naprijed tako da danas brinu za firmu i ponekad zamjene nas za volanom.puno je sofera po francuskoj,njemačkoj,državama beneluksa sa višim školama. sam imam nezavršen fakultet, ali ču i to polako uz Božju pomoč završiti a sve moje znanje koristim u svrhu volana jer uživam u svom poslu. poznajem par gazdi u sloveniji koji su diplomirani inžinjeri prometa,ekonomisti.... ljudi sa školom uspješno rade a ljudi bez škole.... pa vidimo jim situaciju danas. sam imam dva sina, danas - sutra kad odluče da odu za volan - neka idu ali ču nastojiti da jim pružim što veču podršku da završe neku školu, što kaže kolega shole, nikad se nezna nek imaju rezervu!
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

maly

Ja nemam ništa protiv tih ljudi naravno čak naprotiv,ali jedno je biti gazda a drugo vozač sa faksom.zašto i vozač sa faksom nebi bio svoj gazda nego da ga nekakva glupa seljačina od gazde iskorištava do bola.Meni to nema nikakvog smisla ali mi u svakom slučaju drago da sam upoznao koliko-toliko nekog takvog.Dok voziš i usput ideš na faks to je ok,ali kad završiš poslije toliko truda i opet voziš bus tu nevidim nikakvog smisla.

jesrib

e pa toje bolest volana!kad ga zavoliš, teško ga se riješiš! teško je danas otiči na svoje. prije nereda sam imao želju da idem na svoje ali sad sam u  dobroj firmi, gdje gazda brine za svoje sofere i neču ga napustit dok me neiztera.
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

telige

Citat: nered beg  u Veljača 15, 2011, 20:41:46
kad čitam pojedine komentare malo se zamislim... nije nista lose u tome da završiš školu. čak i više! škola ti more pomoči da svoj posao jos  bolje odradiš! poznajem sam puno sofera, koji su završili fakultete i ako nista drugo odlično govore strane jezike i vjesti su, imaju dobru orijentaciju... sve to ima svoje. završite škole ili fakultete i jos uvijek možete iči raditi kao vozač busa ili nesto drugo ali ako sad napustite školu i odete za volan... e pa samo če vam to ostati.


Prvo ću prokomentirati ovo što sam naglasio sa crvenim: na osnovu čega zaključuješ to da  fakutetlije govore odlično strane jezike, da su vješti i imaju dobru orjentaciju-pošto si ti te tri stvari naglasio   trebalo bi značiti da oni sa srednjom školom to nemaju,odnosno neznaju ?  Imaju startnu prednost u jezicima što su ih duže učili pa su mogli više usvojiti, ali i to se gubi sa aktivnim korištenjem jezika u poslu.  Vješti? U čemu, u vožnji? To ovisi od osobe do osobe neovisno o školi već koliko talenta i volje ulaže u rad.Vještiji se postaje sa godinama rada a ne sa višom školom. Danas se vozačem autobusa može postati sa 0 prijeđenih km, odnosno samo sa onim km koji se prođu u autoškoli. Znači, dođe momak sa 18 godina položi B i C1, ne vozi ništa, za godinu dana dođe i položi C, zatim opet dvije godine ne vozi pa opet dođe i položi D. Ima još dvije-tri godine do kraja faksa, pa hajde završi i to. Znači sa 24-25 godina ima završeni faks i D kategoriju i 0 (nula) prijeđenih km sa bilo kakvim vozilom i on je po tebi vještiji i bolji u orjentaciji od vozača koji vozi 20 godina(1-2 milijuna km) prošao sve i svašta,ima iskustva ali ima samo srednju školu?  On ima znanje o onome što je učio na faksu i to je većinom teorija koju tek treba primjeniti u praksi- čak i diplomirani inžinjeri prometa moraju polagati prekvalifikaciju u KV vozača ako se danas žele legalno zaposliti kao vozači ili instruktori vožnje, a ne samo položiti kategorije. Nekad si morao imati dvije godine iskustva sa teretnim vozilima iznad 7,5 t ukupne mase da si mogao pristupiti polaganju za D kategoriju.  Orjentacija- i to se uči uz rad jer takvog što nema u školi. Uvjerio sam se da mnogi, pogotovo "navi-generacija" vozača, ne znaju čitati klasične auto-karte pa dolazi do problema kad "rikne" navigacija.
Suma sumarum, da se i ja malo preseravam da nešto malo znam, hehe, ne kažem da su fakultetlije loši vozači, dapače, ima dobrih i odličnih, ali i njima treba vremena da postanu takvi kao i vozačima sa srednjom školom uz opasku da u ovom poslu učiš cijelo vrijeme kad ga radiš. I ne smiješ raditi greške.
   Kao što je netko primjetio oni voze ,većinom, dok ne pronađu posao u svojoj struci koji je puno bolje plaćen, a do tada se "krpaju" radeći kao vozači jer je bilo jednostavno samo položiti kategorije. Odsada je to malo kompliciranije jer moraju polagati i prekvalifikaciju za  KV vozača pa će sada biti više onih kojima će to biti posao za na duže,a manje onih koji bi se "krparili" sa tim poslom jer uložiti 10000 kn za D i još 5-7.000 kn za kvalifikaciju(cijena ovisi o tome koliko se predmeta za razliku mora polagati) i nije mala lova za "krparenje".
Sa ostalim što si napisao o školi(faksu) se slažem

Da je volan "zarazan",i  to potpisujem.   ;D



Nema me.

jesrib

bez zamjere, ovako kad čitam ove zadnje postove,...vidi se da jos niste roditelji, a ako več jeste, sta bi vi poželjeli svojoj djeci?
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!