Svasta

Autor man134, Prosinac 15, 2007, 14:13:17

babaroga

Hvala ti! A riknula sam skorom kad sam otvorila link ;D to ti je naš busek koji se inaće koristi kao šminka i garderoba za snimanje filmova i reklama, dedek je naš dragi Vladek, vozać. No bus je razbijen, odnosno sve šajbe ljeva strana i vozačka šajba. Klinci, narkići ili jednostavno gamad razbojnička se pokušala uvući i sve porazbijala, uspjeli su i pokrali nam sve. Eto sad imamo problem jer šajbe nigdje nema. Ponovno molim pomoć ako neko se ipak sjeti dali bi se šajba mogla negdje naći. pozdrav!

tamlover

Citat: reice  u Travanj 18, 2008, 21:49:31
zANIMA ME POSTOJI li jos koji website  osim autobusnog kolodvora u zg,koji imaju info o prevozu iz zg do sk???
ima li jos koji prevoznici u zagrebu za sk???gdje naci info???
ali da je netko ko ide redovno...i ako je netko ikada putovao redovnom linijom zg-sk koju nudi autobusni kolodvor na njihovom sajtu,moze li mi reci kako je bilo?????
planiram poce. maja u sk iz zg-a a neznam nikakve info.
svaka info je dobrodosla.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Neo

Citat: babaroga  u Travanj 11, 2008, 12:23:50
Hvala ti! A riknula sam skorom kad sam otvorila link ;D to ti je naš busek koji se inaće koristi kao šminka i garderoba za snimanje filmova i reklama, dedek je naš dragi Vladek, vozać. No bus je razbijen, odnosno sve šajbe ljeva strana i vozačka šajba. Klinci, narkići ili jednostavno gamad razbojnička se pokušala uvući i sve porazbijala, uspjeli su i pokrali nam sve. Eto sad imamo problem jer šajbe nigdje nema. Ponovno molim pomoć ako neko se ipak sjeti dali bi se šajba mogla negdje naći. pozdrav!

Ima jedna firma kod Kozarske Dubice koja pravi sve vrste vjetrobrana i stakala sa strane / Company "Trbojević" d.o.o.  l   Preobraženjska 110   l   79240 Kozarska Dubica   l   RS, Bosna i Hercegovina | Babić Marjan (vjetrobrani) | tel: + 387 65 778 003
je zakon


mate

Ovo sto se desilo je naravno za svaku osudu...samo je pitanje kakve ce sankcije shole snositi...po mom misljenju mislim da bi trebao dobiti otkaz...jer on je u svojim rukama imao zivote svih putnika u tom busu...sva sreca sto se nije nikakva nesreca dogodila...pitanje je gdje je on bio prije nego sto je preuzeo tu liniju...

miky

Jako je teško pogoditi koji je bus, modra S 215 HD. :P

manoplan

Citat: miky  u Lipanj 19, 2008, 20:24:58
Jako je teško pogoditi koji je bus, modra S 215 HD. :P

U pravu si,ali nemoj dalje pogađati da čovjek nebi imao neugodnosti kod šefa. :-X

mate

Najbolje nek ostane samo na marki i modelu busa...da covjek ni kriv ni duzan ne bi nastradao...njegova zelja da pomogne je za svaku pohvalu...bravo sofer ;D


dubi

Citat: man134  u Srpanj 06, 2008, 12:54:46
http://www.youtube.com/watch?v=yvgVmwYS4Cs&feature=related
zasto mi se ovaj u ovome opelu cini poznat koda sam ga negdje na tv gledao

lika e kad neces proc gurnut cu te ja  ;D ;D ;D ;) ;)
koristite libertas....

boro

  Ovaj tip mi liči na onog iz serije "Bibin svijet".

man134

Citat: boro  u Srpanj 08, 2008, 14:19:00
  Ovaj tip mi liči na onog iz serije "Bibin svijet".
jest,kako mislim da se u toj seriji zove "milivoj",a kako se zapravo zove neznam ?



erobuss

Zbog luđaka sličnih ovome na desetine ljudi izgubi život

http://www.youtube.com/watch?v=cIG9W9UiTSw&feature=related