Koji aparat/mobitel koristite?

Autor erobuss, Prosinac 27, 2007, 17:38:08

Winamp

ne ovaj aparat nema opciju easy  ali snalazim se

jure

Treba za slikavanje u vožnji uključiti scene mode (odabir na glavnom biraču gdje je video mode, foto mode...
Ovisi o marci aparata, ali taj odabir je tamo gdje se može postaviti npr. Portret mode, firework mode...)
Postaviti mode : za npr. SPORT ili KIDS AND PETS (na različitim aparatima je drugačije, ali kada se jednom odabere uvijek je odabran u scene modu)... Dakle postaviti neki mode za brze objekte (veća brzina zatvarača, nekad baš zna biti u ikoni auto u pokretu).
Na mome Canonu je to: SCN > Kids.

Winamp

#77
jure ne kužiš ovo je mobitel na ne neki Canon il šta ja znam već
jel itko od vas zna kako prebacit slike sa moba na komp?
ako znate javi te mi se na PP hvala

jure

Pisao sam generalno (i Berlingu...). Ako imaš od mobitela kabel za podatke (i možda knjižicu s uputstvima) trebalo bi ići.

Shole

Pa šta imaš tu ne znat !?!?  Jel imaš USB kabel kojeg ukopčaš u mobitel ?  Automatski će ti se u exploreru pojavit još jedan npr H:\  disk i na njemu će ti bit sve što je na mobitelu.  Obično se pojave 2 nova "diska".  Jedan je mobitel, a drugi je ona mala memorijska kartica u mobitelu ako ju imaš.

zvone16

Ili druga varijanta, Bluetooth USB Adapter, i tako poslat.
ZvoneXp

jure

Razmišljam o kupovini velikog fotoaparata do proljeća pa ću na ovim stranicama (i na nijedno drugom mijestu) ponuditi na prodaju mali močni Canon SD kojeg sam kupio prošlo ljeto. Dao bih ga ispod trečine cijene. Ima veći senzor od uobićajenih malih kompaktnih aparata što fotografiju čini boljom,  14,7 mpx,  optičko tražilo koje je nezamijenjivo za fotografiranje sa suncem iza leđa...

Winamp

Citat: jure  u Listopad 06, 2011, 20:11:43
Razmišljam o kupovini velikog fotoaparata do proljeća pa ću na ovim stranicama (i na nijedno drugom mijestu) ponuditi na prodaju mali močni Canon SD kojeg sam kupio prošlo ljeto. Dao bih ga ispod trečine cijene. Ima veći senzor od uobićajenih malih kompaktnih aparata što fotografiju čini boljom,  14,7 mpx,  optičko tražilo koje je nezamijenjivo za fotografiranje sa suncem iza leđa...
Jure koja cijena?
Ja baš tražim fotoaparat za slikavanje autobusa

jure


Degeneral

Digitalac Sony Cyber shot DSC-HX5V
10.2 mega pixela,10x optički zoom,2x digital zoom,stabilizator slike,zaslon u boji da ne nabrajam dalje
Autobuse s njim ne slikam nego mobitelom Nokia 6020
Slike će biti iza nove godine jer mi se nažalost pokvario komp i sad je na popravku

ROAD

Eh ovako, ja koristim mobitel Nokia X6, Nikon L19, Nikon L22 i Nikon L310.
NEOPLAN VIP CLASS

jure


ROAD

NEOPLAN VIP CLASS


S-line

Trenutno koristim mobilni uređaj samsung, ali sam u potrazi za boljim fotoaparatom.
---Setra S317UL---