SMIJEŠNE SLIKE

Autor CroHerc, Lipanj 25, 2009, 14:49:53

Berlingo

Neko mi je rekao da je ova osoba na slici spojila 4 tvornice i utemeljila Iveco.

Berlingo

Zastavina vozila s full opremom. Samo fali klima. Vozila su od istog vlasnika. Slikano je u dijelu grada gdje zivim i gotovo je nevjerovatno koliko se brine o tim vozilima. Pogledajte sjenilo na prozorima! Zastita od sunca!

Na ovom vozilu desno ce ostro oko cak vidjeti gabaritna svjetla.
;D ;D ;D

Man lion's coach

Policija ove zemlje nikad nece stici na vrijeme  ;D ;D



Berlingo

AUTOTROLEJ

Voze duple linije ali kad dodje autobus napokon,onda na displeju pise nesto drugo. Zanimljivo, u smjeru grada ima duplo manje voznji. To samo oni mogu!


Berlingo

Sta TAM-ic moze prevoziti nikad nece ni jedan drugi kamion!

Zao mi je radi prometnog znaka! Bolje nije islo.

maky

#35
Užareni splitski asfalt je još gori:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Man lion's coach

hmmm, bas maloprije gledam na fb grupa Panturist-Veolia Vozači-drivers, uglavnom neki video, gdje prikaziva temperaturu, unutrasnja temperatura 47°C, a vanjska 41°C....Pa sad zamislite kako je raditi bez klime....To su ljudi heroji....Cijeli dan sam u vodi na rijeci ili na moru pa mi je vruce, a kako je tek onom vozacu koji ce danas oguliti 300/400 kilometara....RESPECT....

Berlingo

Stavit cu ovo ovdje jer me stvarno nasmijalo. Kad sam prvi puta vidio padao je mrak i cudio sam se sta ti ljude rade tu. Za par dana prodjem i opet isto. Svaka cast za lijepu i originalnu reklamu. Ovo gledaju i vozaci i putnici.

Za one koji neznaju, kad se krene iz Zagreba prema moru, oko 2km prije cvora Bosiljevo.


Berlingo

U Jastrebarskom ispred tvornice parketa.

Berlingo

Neznam sta vas vozi doma ali mene ovo na slici sigurno ne, pogotovo kad Hrvatska osvoji EP u vaterpolu!



Berlingo

#41
http://novine.novilist.hr/images/clanci/H2010/9/513827.jpg
Svaka slucajnost s osobama iz stvarnog zivota je iskljucena!!!

Mirta

Nikad ne reci:"Nikad!".

Berlingo

A nedostaje mu jos jedino kava!

Mirta

Ako ne možeš imati što želiš, budi zadovoljan s time što imaš.
(Arapski pregovor)



Nikad ne reci:"Nikad!".