Autoturist – novosti i rasprava

Autor Tomek, Prosinac 07, 2007, 16:27:02

Tomek

Ovdje pišite o Autoturistu.

Tomek

Autoturist je prodao gb231, zglobni Graf & Stift Slavonija busu. Možda onda uspiju prodati i gb235 MAN SG240H koji se prodaje na stranicama MAN Importer Hrvatske.

Ivan1983

I u čazmatrans Vukovar prodana 2 stara neoplana translinera(ZG-309-PH i 871-RA)!!!!!

Portos


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Slavuj

ovo im je najnoviji neoplan trendliner i ide uglavnom za neke privatne narudbe a ne na redovitu liniju ja sam se vozio jedanput za samobor i odlican je

erobuss

Autoturist je, uz još dva iz Hercegovine, službeni prijevoznik Maratona Mira koji će se trčati 17. svibnja od Gruda do Međugorja.

http://www.peace-marathon-medjugorje.com/

hochdecker

Autoturist se baš nije proslavio sa elektroničkim sustavom naplate, svi uređaji su skinuti i vraća se stari model naplate.

Ivan1983

Da vračaju se dobre stare Almexice u upotrebu ko u doba hitlera!!! ;D

vipdriver



Tomek

Radi se o midi Neoplanu Centrolineru za koji mogu potvrditi da se non-stop kvari jer svako malo ga vidim kraj ceste u kvaru..

FitzTN

Al zakaj radi grijanje, a ne radi klima. Zakaj klima ne radi? Bus se očito pregrijava, ali WTF? Pa šta će bit kad bude 40st vani? Očito je nešto pokvareno u sustavu hlađenja, šta to ne poprave?

Slavuj

#12
direktor kaze da se bus kvari jer je losa cesta. pa jos nisam niti jednom vidio samoborcekovu setru da je stala zbog lose ceste. a sta bi onda se trebalo rec za onu cestu koja prolazi kroz novake i rakitje? isto je sva puna rupa al svejedno nisam vidio autobuse naredane iza toga sa puknutim ležajevima ili cijevima. o tome nikakvog govora to je neodrzavanje autobusa i gotovo.

hochdecker

Prijatelji moji stvar je u tome da gazda FRANJO trpa lovu u "lavicu" i nekretnine po obali, dok drugi brat obnavlja vozni park na prosjek starosti do 5 godina pa i manje. Ali, frka je u tome što ljudi ne vide razliku između Autoturista i Samoborčeka. Ta stvar često prelazi granice normale, npr. za svaku grešku ljudi se idu izderavat na prometnika Samoborčeka. Autoturistovi autobusi su svako malo u kvaru. Ne ulaže se niti u obnovu potrganih retrovizora, potrgana stakla, a da ne govorim o interijeru autobusa tipa sjedala. Svaki dan sa AK ZGB u 13.10 vozi Volvo B10. Plastična sjedala, mali otvori zraka, o motoru i njegovoj izdržljivosti da ne pričam...... Sve u svemu Samoborčekov vozni park se ne može mjerit s A.Turistom. Ali kada bi braco FRANJO povuko neke autobuse primjerice iz V.Gorice (a financirani su lovom Samoboraca i šire), onda bi se ta razlika malo popravila....

Slavuj

e taj volvo je po meni najgori njihov autobus. isao sam svaki drugi tjedan s njim za zagreb preko sela u 12:05. u autobusu su 3 stakla plasticna a sjedala isarana od korektora do markera. unutra vruce ko da sam u sauni.kad ga vidim da je dosao na kolodvor padne mi mrak na oci. e da potpuno si u pravu kod ovoga da ljudi ne vide razliku izmedu samoborceka i autoturista.njima je sve samoborcek ovo samoborcek ono a zapravo razlika izmedu nijih je muha i slon.