Brioni, Pula – razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 12:03:53

5AR

Citat: boro  u Svibanj 23, 2008, 13:28:46
Brioni kupili najmanje dva BMC Probusa , još su bez reg. ,vjerovatno gb. 87 i 88. Rekao sam najmanje dva jer sam jučer u njihovom dvorištu vidio još jedan BMC bez reg. i bez ikakvih oznaka , dok su ova dva več naljepljena sa "Brioni Pula"
Ima onda i treći 89 ili ne?

boro

  Treći nema ništa,vidio ga neki dan. Ni tablicu, ni gb., ni nikakav natpis, ono potpuno bijel.

5AR

Citat: boro  u Srpanj 21, 2008, 14:16:57
  Treći nema ništa,vidio ga neki dan. Ni tablicu, ni gb., ni nikakav natpis, ono potpuno bijel.
Znači stoji u garaži Brioni-a ne registriran i bez natpisa?

lav

Koje linije vozi njihova Setra S 215 HD ???

boro

  S 215 najčešče vozi linije za Svetvinčenat:.

Servis

Ne volim ovakve postove ostavljati, ali natpis "Exclusive" i 5 zvijezdica na kanti od Probusa je zbilja smiješno. :D

netko

Citat: prljavibluzer  u Kolovoz 01, 2008, 14:04:39
Ne volim ovakve postove ostavljati, ali natpis "Exclusive" i 5 zvijezdica na kanti od Probusa je zbilja smiješno. :D
Zašto vam je Probus kanta.Bus je meni preodličan,udoban,ima dobar motor.Vozio sam se 4 puta u Probusu.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

boro

  Prije par mjeseci sam išao sa 86-icom (i ovim vozačem koji je leđima okrenut) na relaciju Pula-Koprivnica-Pula i mogu reči da je dosta udoban. A što se tiče zvijezdica bolji je Probus sa 5 zvijezdica nego Setra ili MB sa 3 ili 4 zvijezdice.

miky

Citat: prljavibluzer  u Kolovoz 01, 2008, 14:04:39
Ne volim ovakve postove ostavljati, ali natpis "Exclusive" i 5 zvijezdica na kanti od Probusa je zbilja smiješno. :D

5 zvjezdica na Probusu je isto kao da netko stavi na neki hotel od 2 zvjezdice još 3. Probus je KANTA, ne znam pojedinosti, teh. i vozne karakteristike, ali izgleda OGAVNO. Neozbiljno je i reči da je autobus, posebno ga uspoređivati npr. sa Neoplanom Citylinerom ili zamisli sa 415 ili zamislite manjom lutkicom S 411 HD...

Servis

Vozio sam se sa karlovačkima i naprosto je smiješno koliko su bučna i neudobna prometala. Moguće da je ovaj model sa gornjih slika nešto bolji, no da ima 5 zvijezdica i pompozni natpis sigurno nije toliko bolji.

busfan

Ja mislim da zvjezdice znace razmak sjedista, znaci 3* cini mi se 77cm, 4* 83cm i 5* 90cm. A Brioni ocigledano na svali autobus stave 5, to ima dodje vise kao neki "potpis" nema to veze sa kvalitetom autobusa ???

brioni

mislim da je tih 5* standardna shema na busevima u vlasništvu briona. A tih 5* imaju i tam i 215hd
Oprostite ako ima pogrešaka

boro

  Nisam siguran ali KA.. ima one žute , ja mislim da su gradski ili prigradski a ovi Pulski su recimo "turistički" tako da možda postoji razlika.

boro

 Brionijevi Tam i S 215-hd nemaju zvijezdice.

brioni

da vidio sam ali 5* ima i Euroliner tj. svi nabavljeni poslije Man lion coach 1. generacije 
Oprostite ako ima pogrešaka