Garaža, stanice i ostalo

Autor Krpan, Svibanj 01, 2008, 08:05:41

Paško

Super slike! Iz Osijeka su nam nove uvijek dobrodošle. Posebno me zanima kako ovi miniji izgledaju iznutra.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

C2

Zar je već SL-ovima odzvonilo?  :-\ Kockica je baš lijepo ušminkana i vrlo kratko je vozila. I na kraju što je s BMC-om?

Palačinka

@C2 neki SL su u rashodi,kockica je neregistrirana,BMC(rastavljeni) je vjerojatno isto rashod,jer sam danas bio nabrzaka u garaži,i dalje ga vidio. Slike 2 Conecta G uskoro budu u GPP Osijek - slike.

Palačinka

Još par slika od sinoć... Ispričavam se na lošoj kvaliteti, slikane nabrzaka i u mraku :


Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


Majstor

Samo mi sudite pošteno !

Palačinka

Istina. GPP-ov grijeh, GPP-ov veliki grijeh.
Citat: Majstor  u Lipanj 14, 2018, 23:09:19
Grijeh

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


ManNLNG

Kad ce se nova garaza igraditi?I kad krece natjecaj za tramvaje i gradnje nove remize?
EUROBUS AV120

axxor

Citat: ManNLNG  u Lipanj 16, 2018, 11:08:38
Kad ce se nova garaza igraditi?I kad krece natjecaj za tramvaje i gradnje nove remize?
Potrajat će to još koju godinu, za sad su jedino autobusi sigurni, odabrani i dolaze na jesen, ako ne i ranije

D@ny

Citat: Palačinka  u Lipanj 14, 2018, 20:52:02
Još par slika od sinoć... Ispričavam se na lošoj kvaliteti, slikane nabrzaka i u mraku :

Evo update istih slika









axxor

zanimljive slike, jel radiš u GPP ili se smije slobodno doći tmao i poslikati?
čini mi se da 33 ide u rashod, iako je vozila do nedavno, ostaju još 31, 35 i 36

Palačinka

@Axxor smije se tamo slobodno doći, samo se javi čuvaru ;)

Poslano sa mog Redmi 5 koristeći Tapatalk


D@ny

#26
Citat: axxor  u Siječanj 15, 2019, 17:49:33
zanimljive slike, jel radiš u GPP ili se smije slobodno doći tmao i poslikati?
čini mi se da 33 ide u rashod, iako je vozila do nedavno, ostaju još 31, 35 i 36

Radim u GPP-u! klinac Mislim da 33 ima još tablice, ali je dovučen u remizu, a netko nije vratio tablicu na mjesto kad su odkačili rudu, u zadnje vrijeme jako mu se čula pumpa serva pri skretanju u poprečne ulice!

Paško

Super je imati insajdera. ;) Jesu li onda svi autobusi u najmu od Kroka još uvijek u garaži ili su neki otišli? Čudno je da su toliko SL-ova rashodovali, u Splitu bi vozili još najmanje par godina.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

D@ny

Citat: amfan  u Siječanj 16, 2019, 16:21:38
Jesu li onda svi autobusi u najmu od Kroka još uvijek u garaži ili su neki otišli?

Provjeriti ću sutra ujutro!

Paško

I jedan savjet - izbjegavati stranice poput uploadslika.eu. Sve te hrvatske/regionalne stranice propadnu nakon najviše godinu-dvije i onda slike ispare. Postoje alternative poput imgura.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!