Jure, Rijeka [RI]

Autor autobusi.org, Studeni 16, 2008, 09:02:16

Tomek


mate

Jucer prevozio hodocasnike


shef

#17
imamo nekog novog u gradu kupljen troosovinac lion's coach

EDIT (od kuće) trčao sam da ga stignem slikat, ali mi je ovaj sa skuterom uletio, tablice su inače RI-393-SU, vjerojatno registriran jučer ili danas:



Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

A da nije Autotransov 1174 ?

Tomek


NP-549

A kupljen je valjda od



Tomek

Kupljen je od MAN Importera gdje je završio nakon što je bio u vlasništvu VTV Pavlića koji je godinama iznajmljivao autobuse AP Varaždinu  ;)

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

Starliner u snijegu, mjesto slike Buzin kraj Zagreba

shef

Trebalo mi je dobrih devet mjeseci da ga ponovno uhvatim, 30 sekundi poslije ove fotke ga više nije bilo na ovom mjestu. Eto što ti se zove dobar dan:


Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Jure je (neprovjerena info, ali ću ipak staviti) postao službeni prijevoznik NK Rijeka:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

Danas viđen MAN s grbom od NK Rijeke ispod natpisa Lion's Top Coach, tako da je točna shef-ova informacija
KREPAT MA NE MOLAT !

shef

Evo i njega, grb se možda nazire, al mi se nije dalo na pljusak  :D

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !