Vincek – fotografije

Autor Tomek, Srpanj 12, 2008, 14:32:18

Bari

Coach stiže iz Njemačke


Tourismo kod zgrade Ine


Setra kod Velesajma
KREPAT MA NE MOLAT !

tramvajac 92

Skyliner u Novom Marofu na liniji Zagreb - Bedenica -  Novi Marof - Gornji Kneginec - Varaždin i karta kupljena u busu od vozača

sniff

Ovakvog luksuza nema nigdje  ;D Isplati li im se slati Skylinera ? Kakva su sjedišta ?

Vozač0306

Viđao sam tog skylinera i proteklih dana na toj liniji, a danas je bio i ovaj bus na liniji za Zg

tramvajac 92

Citat: sniff  u Listopad 11, 2017, 21:11:42
Ovakvog luksuza nema nigdje  ;D Isplati li im se slati Skylinera ? Kakva su sjedišta ?
Meni više pašu sjedala u Neoplanu nego u Mercu kojeg je kolega gore slikao, bolji mi je kut. Fino su pojastučena sjedala, vidi fotke uostalom.
Cestarina je ukupno 47 kn, a prevezao je 5 ljudi, vrijeme vožnje je kao da ideš po državnoj cesti s APVŽ/CB. O isplativosti bi se dalo, ali navodno da petkom ima dosta putnika.

Vozač0306

Citat: sniff  u Listopad 11, 2017, 21:11:42
Ovakvog luksuza nema nigdje  ;D Isplati li im se slati Skylinera ? Kakva su sjedišta ?

Nije ti to ništa, taj je vozio u ponedjeljak liniju za Ludbreg

mate

Jedan Tourismo po dolasku iz Munchena, a drugi odmara na AKZ


Paško

Tourismo s druge strane
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Bari

#713
Dvojac na Trsatu


KREPAT MA NE MOLAT !

sniff

Irisbus - ex. Čazmatrans, ex. Delminium travel ?

Poslano sa mog Lenovo A7020a40 koristeći Tapatalk


tramvajac 92

To je taj. Nije baš da ih puno imamo u državi. ;)

Dreamwalker

#716
Ovaj tu 0999-V bi mogao biti jedan što se prije kojih 3 i pol mjeseca pojavio na mobile.de i tamo je bio svega par dana koliko sam uspio upratit. Taj je imao takvu unutrašnjost. Na oglasu je pisalo da je 12/2016. i imao je svega 32 000 kilometara. Ako je to taj, a vjerujem da je jer se nakon njega nijedan više nije pojavio na oglasniku, onda je to jedna odlična kupovina.

Fun fact: Na jednoj tramvajčevoj slici su čak 2 Skylinera N 1222 ;D
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

tramvajac 92

Nakon Skylinera, poslikal sam i Merca 936-LR izvana. Ima automatski mjenač sa 8 brzina, kreće se iz 2. i šalta do 8. Mjenjač se ne osjeti u šaltanju, ima onu pomoć u držanju trake, ako skreneš bez žmigavca zapišti. Ako sam dobro shvatio, to je kamera montirana lijevo od ENCa.

Još imamo Trendlinera kojeg se kod prijašnjeg vlasnika oko 14:30 nije mogao vidjeti u Varaždinu. Barem pod zadnje.

mate

#718
Zubomobil na odmoru u SB, u iscekivanju sutrasnjeg dana i osnovnoskolaca iz BPZ koje ce obici

EDIT: Jutros ispred OŠ Milan Amruš u SB, skole domacina projektu Zubomobil




sniff

Mali kod Glavnog kolodvora