Vandalizam u ZET-ovim autobusima

Autor mansg313, Rujan 16, 2008, 14:10:03

atr-zgb

Malo pratite slike kako su vozila išarana, vecina vozila je ispisana linijama 268 229 315, dao bi ruku da to radi jedna te ista osoba. Rukopis je vrlo slican na svim slikama.

MAN truck bus

Vjerojatno ista osoba kojoj je dosadno u životu. Ja sam čak jednom prošle godine doživo u Citaru na liniji 281 da je čovjek izvukao iz torbe marker i počeo šarat po plastici, a autobus je bio pun. Nedavno sam čuo 3 srednjoškolca koji su prethodno šarali po stanici kako su rekli " Nemoj trošiti marker moramo ga imat još za nove buseve." ::|
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

405GN2

Citat: atr-zgb  u Siječanj 04, 2018, 00:04:16
Malo pratite slike kako su vozila išarana, vecina vozila je ispisana linijama 268 229 315, dao bi ruku da to radi jedna te ista osoba. Rukopis je vrlo slican na svim slikama.
583 na 231/1


Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.

lussin

"Fainsa" rofl
Jel to neki entuzijast među vandalima?

MAN truck bus

ZETovi autobusi bez grafita skoro pa nemoguće. U ovom slučaju 468.

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

jakov5

gbr. 543 stajao na stanici Središće s natpisom kvar, iza njega vozač razgovara s policijom,
a odozada izgrafitiran ustaški simbol.
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

marin


smogovci.bbb2

Nedostaje plastika na podu ispred zgloba autobusa g. br. 206. Ne znam koje je to zadovoljstvo devastirati zajedničku imovinu
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MB FAN

To ne može biti vandalizam, ta se plastika odvojila savijanjem harmonike i gaženjem po njoj. A i tko bi od svih stvari išao trgati po podu plastike? pivkan

smogovci.bbb2

Volio bih da si u pravu ali nekako sumnjam. Onda bi valjda tako bilo u svakom busu a ne samo u 206 buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Diermeech

U par autobusa to fali, ne sam u 206...

smogovci.bbb2

Možda Majstor zna ili 421 o čemu je riječ, vandalizam ili nešto drugo buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MB FAN


MAN truck bus

Sigurno je riječ o vandalizmu nije moguće da je samo tako puklo.




Imamo cijelu vozačku ekipu na forumu, od kolege conecta ne očekuj odgovor u skorije vrijeme jer čovjek nema vremena za forum. Četvorica vozača jednako znaju tako da će odgovor biti jednako vrijedan. Ne znam čemu potreba za diskriminiranjem ili prozivanjem određenih članova i vozača kada svi znaju jednako. Od 421 ćeš dobiti malo službeniji odgovor, od conecta malo manje služben, a od majstora iz prve ruke.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Ivan

Pa meni to izgleda kao potrošna roba na kojoj se štedi, ništa novo za ZET, a malo tko je valjda ipak tako lud da ovakav dio vandalizira (puno lakše i uz manje izlaganja opasnosti se mogu oštetiti neki drugi dijelovi ako je nekome "napeto").