ZET-ova Crna kronika (2)

Autor Shole, Rujan 01, 2014, 15:17:05

ChRiStIaN

Užas. Da u ovoj banana državi ima imalo pravde taj čovjek bi kao dugugodišnji vozač već bio u zasluženoj penziji.
@ Autobusi Hrvatska @

221

Citat:Čovjek se tresao od nervoze i bio je u šoku. Samo je ponavljao što će mu reći na poslu, zašto se nije okrenuo

Eto ti ga na... Zbog nekog majmuna u toplom uredu, koji mu je svaki dan solio pamet, čovjek je skončao pred mirovinu. I sad se zapitaš, čemu sve to? Radio čovjek pošteno da bi umro od toga?!

Ponekad mi se čini, da stav ''j.be mi se'', doista osigurava duboku starost.

822DoDo

Gbr. 674 se zapalio na 227 u Bliznecu...ali odma je ugasen
Das Beste oder nichts. MB

822DoDo

Das Beste oder nichts. MB

STIB

Kad se to dogodilo? Jučer(utorak) popodne?


(via Tapatalk)
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

822DoDo

Das Beste oder nichts. MB

STIB

OK.
Pitao sam zato jer je prekjučer popodne (prije 17) ispao jedan bus na 227...
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Marek

Zapalio se Citaro na liniji 335.


via Tapatalk

Ivan

OK, ovo je već postalo ozbiljno sa solo Citarima... :-\ Očito trebaju neku ozbiljniju provjeru i servis motora.

Westin

Citat:
ZET-OV autobus na liniji 335 Velika Gorica - Pleso - Donja Lomnica jutros se zapalio te potpuno izgorio. Nesreća se dogodila oko 8 sati, a autobus se zaustavio na cesti koja povezuje Pleso i Rakarje, nedaleko ulaza u vojnu bazu, piše VG danas.

Nije još poznato da li je u busu bilo putnika, no potvrđeno je da nema ozlijeđenih. Uzrok nastanka požara utvrdit će vještačenje. Zbog nesreće je jutros na tom dijelu ceste zatvoren promet.

Autobus EvoBus s garažnom oznakom 653 proizveden je 2003. godine, a od ožujka prošle godine prometovao je u Velikoj Gorici. Poznato je da su slični modeli imali slučajeve samozapaljenja.

U srpnju 2013. izgorio je ZET-ov autobus na liniji 131 Črnomerec-Bizek. Tada se vatra zapalila u predjelu motora, putnici su na vrijeme evakuirani, a vozilo je isto bilo potpuno uništeno.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/izgorio-zetov-autobus-kraj-velike-gorice/806334.aspx

NP-549

#40
Nema to veze sa servisom motora,  nego s instalacijama.  Bilo da je riječ o električnoj instalaciji koja negdje probija na masu i eventualno iskri,  ili je pak riječ o jeftinim potrošnim djelovima motora tipa  šelne, fleksibilne cijevi goriva ili gumene cijevi od vode.   Sve vam je to posljedica javne nabave gdje je javno poduzeće dužno prihvatit najnižu ponudu koja onda dovede do ovoga.  Nemogu bit jednake kvalitete neka kineska flexibilna visokotlačna cijev goriva koja košta 50 kuna,  i ona domaćeg proizvođača, obrtnika koji se tima bavi ali mu cijev košta 200 kuna.  Javnu nabavu ne zanima što će ova od našeg obrtnika bit na motoru sve dok ne crkne motor, a ovih kineskih ćeš promjenit 20 u godinu dana i pritom posrat pol Zagreba prolivenom naftom

flip

^ Nadam se da problem možda i je u zamjenskim dijelovima jer sam bus sigurno nije najjeftiniji, a stekao je i već chariots of fire reputaciju.

421

Dakle:  bus123 653 je prešao milju km+ u APD gdje je bio održavan tako kako jest.Nakon toga je otišao u APVG koji se prvi put susreo s takvom vrstom vozila jer mehaničari nisu bili na ikakvom školovanju pa je i to jedan od razloga.
Masnoća na motoru, kapanje i propuštanje lajtunga ili crijeva goriva po turbini ili ispuhu također mogu biti uzrok.
Posjedovanje ( i  pravilno korištenje ) visokotlačnog uređaja za pranje radi pranja motora vrlo je poželjno da se izbjegne ovakav događaj.
Splet okolnosti uvijek se događa i nikad ne bira vrijeme, tek konstatacija:
RIP bus123 653
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MAN19464

Ostali su farovi i retrovizori za iskoristit.

221

Da nam ostane zabilježeno na forumu. Izvor je VGdanas i 24sata.