Čazmatrans Vukovar – razno

Autor Tomek, Listopad 22, 2008, 11:27:46

M.A.N. boy

#135
Trenutno u Čzm Vu zaposleno  je dosta novih mlađih vozača a koliko ja znam tražit će ih  još sigurno jer dosta ovih starijih koji su već dugo u Čzm Vu bi trebalo otići u mirovinu. Tako se bar priča po gradu a pošto grad nije velik i svatko zna skoro svakog informacija je poprilično točna. Što su uvjeta tiče oni su poprilično dobri ako uzmemo u obzir općenito stanje u državi  a i tebi bi bilo vjerojatno dobro,  naravno ako te zaposle da stekneš tamo određenu rutinu pa onda ako želiš nešto više potražiš dalje nešto bolje jer ćeš za početak u Čzm Vu sigurno dobit gradsku ili prigradsku vožnju.  Naravno ako si iz grada ili okolice a i ako si malo pročitao ovaj podforum možeš vidit da firma dosta ulaže u kupovinu novih buseva kao i u održavanje poostojećih što govori o tome da su stabilni i dobro posluju (bar trenutno). Sve u svemu nemoj me držat za riječ pošto ja ne radim u Čzm Vu pa ne mogu biti relevantan ja samo prenosim ono sto sam i ja čuo od ljudi koji rade tamo ili su upućeniji u situaciju u tom prijevozniku. Zato ti savjetujem da se sam raspitaš prvo na zavodu za zapošljavanje u Vukovaru da li ima kakvih potražnji za vozačima a potom da i sam odeš jedan dan do ureda Čzm Vu ( to ti je tamo gdje im je i  garaža, na vinkovačkoj cesti kod Đergaja) pa se raspitaš direktno kod njih hoće li biti kakav natječaj za radno mjesto vozača, kakvi su uvjeti rada, plaća itd i da li će zapošljavat vozače bez iskustva pošto pretpostvaljam ako sam dobro pratio tvoje postove da si ti friški tj novopečeni vozač? Uglavnom Sretno ti bilo u traženju posla i nadam se da će ti upalit ovo kod Čzm Vu. Pozdrav

BLITZkv

Veliko hvala na odgovru, bas si me obradovao,novi sam, upravo krecem obavljat, ako dobijem posao javit cu :) Hvala jos jednom.

M.A.N. boy

Molim, nema na čemu. Drago mi je ako sam ti bilo kako pomogao,  makar savjetom. Sretno ti bilo, nadam se da će te zaposlit! :)
Može slobodno  javi, mozes tu a mozes i preko poruka na forumu! Sretno još jednom a ako te zaposle duguješ koju dobru fotku svog busa za forum ;) Pozdrav

Josip bacanovic

Eto i mene,Pozdrav svima. Jucer sam polozio pa me zanima takoder jel se trazi u Cazmi vu posla sta. Planiro sam kao i vecina za Njemacku ali sve se vise premisljam ako ovdje ima posla i ako su place solidne zasto ne ostat !?

Shole

Vjerovatno i oni zapošljavaju jer svim prijevoznicima u HR nedostaje vozača.

Njemačka ?  Za samca je dosta teško, ako ide i obitelj onda malo lakše.  Plaća plaća nešto preko 2000 €, ako od tog platiš stan, režije i hranu nešto će ti i ostat, al pod uvjetom da ne izlaziš nigdje.  Kad bi se mi u Hrvatskoj ponašali kao što se ponašamo u Njemačkoj, solidno bi se i ovdje živilo.  Ne kažem da je isti, naravno da je tamo bolje,  al nemoj ić po kavama 5 puta dnevno,  nemoj svako malo s ekipom zalomit po kafanama i  nemoj za svaki korak palit auto vjeruj mi drastično ćeš i ovdje smanjit troškove.  Ništa od ovog navedenog u Njemačkoj nećeš radit

Josip bacanovic

Ma kakva ekipa djete mi ima pet godina, ja se svih pet godina Zajebavam sa privatnicima i po baustelama,nemam vise zivaca za takve poslove koji se ne cjene, pa svi njemacku dizu u nebesa,ako ste citali po internetu izgleda da tamo Vozaci zive kao nasi doktori,iako osobno mislim da je to prenapuhano ali ne znam, ako kod nas ima dosta posla ja bih najvise volio tu radit bit sa obitelji, i djecom u slavoniji. Samo sto kazem Mediji puno toga pisu.

lussin

Jedan stari Coach i jedan Euroliner SHD vozili vukovarske penziće u Bizovačke toplice

mate

Iduci tjedan bi i u Vukovar trebale sletjeti 2 prinove, po izvorima je rijec o N1216

mate

U ponedjeljak navecer Otokar Navigo T na testu

max_11

Vozio je S.B-Vukovar ili cijelu dužinu linije?

mate

Cijeli dio linije, odnosno povratak iz ZG u VU

mate

Ovih dana je ovaj Otokar Kent C na testu u Vukovaru

415 ul

Navodno su izgubili koncesiju za prijevoz putnika u Vukovaru, preuzima prijevoz Slavonija Bus, pokusat cu postaviti link

max_11

#148
Trebali bi se zapitati u Čazmi, kako riješiti problem koji im stvara Slavonija bus u Istočnim županijama lijepe naše.
Sve više i više rastu, a oni padaju. Sad im je prilika prebaciti Vukovarce u Promet, jer će im broj vozila i djelatnika naglo pasti. Pa čemu imati posebnu firmu kada će raditi samo međugradski prijevoz, a povremenog skoro da i nema.

mate

Istina je, ali još treba proći žalbeni postupak, tako da još tu ima svega da se odigra...A i ako Slavonija Bus prođe nakon žalbi, vrlo vjerojatno će to biti samo na jedno ljeto...

Evo s Večernjeg:

https://www.vecernji.hr/vijesti/rat-oko-autobusnog-prijevoza-u-vukovaru-cazmatrans-poslije-50-godina-izgubio-koncesiju-1451321

Citat:Poslije pola stoljeća tvrtka Čazmatrans Vukovar neće vršiti autobusni prijevoz putnika u Vukovaru s obzirom da na raspisanom javnom natječaju nisu izabrani kao najpovoljniji ponuđač. Čazmatrans Vukovar je počeo poslovati u Vukovaru još 1968. godine. Po riječima direktora tvrtke Roberta Šimleše ta tvrtka je svih ovih godina poslovala u Vukovaru, a prijevoz putnika su počeli obavljati odmah po povratku Vukovaraca
- Čazmatrans Vukovar ima 120 zaposlenih i 57 vozila. S gubljenjem koncesije dolazi u pitanje i opstanak svih radnih mjesta. Međutim, ne predajemo se i svakako ćemo se žaliti jer smatramo kako je naša ponuda bila najpovoljnija. Nažalost, nismo mogli niti sanjati da će protiv Vukovara i njegovih građana, jer u našoj tvrtki radi najviše Vukovaraca, glasati neki od vijećnika iz Vukovara, rekao je Šimleša. Dodao je i kako su oni svih ovih godina bili jedan od brendova Vukovara kao i da na svakom od autobusa imaju neke od zaštitnih znakova Vukovara poput vodotornja, golubice... Istakao je i kako je posao dobila tvrtka koja do sada nije obavljala gradski prijevoz niti ima autobuse koji su prilagođeni za takvu vrstu autobusnog prijevoza. S spoznajom kako je Čazmatrans Vukovar izgubio koncesiju za gradski prijevoz oglasila se i vukovarska oporba koja ukazuje kako se radi o štetnoj odluci i po tvrtku, i po grad i po same građane, kao i da je za očekivati otkaze dijelu zaposlenih jer im se smanjio opseg posla.
Povodom donesene Odluke danas je konferenciju za novinare održao i gradonačelnik Vukovara Ivan Penava ističući kako je cijeli postupak bio transparentan i proveden sukladno svim zakonima te da je jedina mogućnost bila prihvatiti povoljniju ponudu. Istakao je i kako je osnovni kriterij bila cijena karte te da je tu povoljnija bila ponuda Slavonija busa iz Novog Grada koji je ponudio cijenu u jednom smjeru od 7 kuna što je za kunu jeftinije od Čazmatransa Vukovar. Svi ostali kriteriji bili su identični ili tu negdje. - Po prvi puta na natječaj su se prijavila dva ponuditelja, a ovo je isto tako i prvi put da Čazmatrans Vukovar nije dobio koncesiju. Iz aspekta lokal patriotizma žao nam je zbog toga ali ponuda Čazmatransa nije bila najpovoljnija. I tvrtku Čazmatrans, kao i sve nas, iznenadila je prijava još jednog ponuditelja jer je sve ove godine bila ista procedura, no nitko osim tvrtke Čazmatrans nije bio zainteresiran za ovaj posao. Kako se javila druga tvrtka, stručne službe Grada Vukovara odabrale su, sukladno zakonu, povoljniju ponudu. Jednako tako, vijećnici u Gradskome vijeću Grada Vukovara podržali su prijedlog stručnih službi i napravili ono što je zakonom naloženo, rekao je Penava.
Zamjenik gradonačelnika Marijan Pavliček napomenuo je kako je riječ o privatnim tvrtkama koje su na slobodnome tržištu te da će pojedinačna karta sada biti povoljnija za 12% u odnosu na dosadašnje cijene. - S obzirom da se nalazimo u vremenu pandemije koronavirusa, koncesija će trajati samo godinu dana, a ne kao do sada dvije ili pet godina. Već sljedeće jeseni bit će raspisana nova koncesija i opet će najpovoljniji ponuditelj biti odabran na javnome pozivu, rekao je Pavliček.

Što se tiče ČZM Vukovar, od 1.1. im se pripaja RJ Županja ČZMa, škole na području VSŽ i dalje voze (iako i tu se bio Slavonija Bus upleo), oovremeni prijevoz je sveden na minimum, ali bez obzira na silne probleme i dalje kotiraju kao dio Čazmatransa koji je za primjer ostalima.
Nadam se da će ovi pokušaji konkurencije, odgovorne navesti na razmišljanja, inače bi moglo doći i do dugoročnih problema i štete